» Poradna » Mobily

Herní tablet kolem 7tis

Poradil by jste mi někdo prosím jaký tablet na hry kolem 5-8tis?Nenašel jsem nikde aktuální srovnání.

Odpovědi na otázku

Nedivím že jste nenašel. Aktuálně totiž vyráběný opravdu herní tablet neexistuje. Takže těžké hledat srovnání herních tabletů které aktuálně neexistují. Kdysi se dělal aspoň nVidia Shield nástupce ale není.Napište o jaké máte zájem hry , vyhněte se tabletům s Mediatek, Kirin a Exynos.

Pro synovce, 10 let. Podle mě nejde o to aby to mělo super rozlišení, ani asi detaily, spíš aby to běželo plynule a zhruba spolehlivě. Take ohledně konektivity stačí asi wifi. Měl tablet samsung, je rozbitý, teď asi hraje na starším mobilu.

Neřekl jste opět nic moc technické parametry, kterých se jde chytitJak už padlo aktuálně tablet který je opravdu na hry se nevyrábí. -fajn Samsung takže mel něco s Androidem. Obecně kupte co nejdražší nejde o to aby to mělo super rozlišení, = jen FullHD Takže kupte co nejdražší co dokážete a doufejte že to stačí. Tabletů které jsou výkonné a nemají super rozlišení moc není . Proč taky. Tohle si můžete naklikat v nějakém eshopu-android+fullHD ( HD ! není automaticky fullHD) + 2GB RAM + velikost..... > ono jich moc nevypadne.

No a co kolem 9K koupit už solidní Nintendo Switch?

Otázka zní kolik her, které ho zajímá na androidu je na Switch. Přeci jen v ČR je Nintendo velice exotická okrajová záležitost a není mainstream. Zelda , Mario nezajímá v Čr tolik lidí.

Přitom se Zeldou nebo Mariem stráví stovky hodin, narozdíl od klikaček na androidu

Co když hraje tanky? HS ? nejakou jimou MOFPS, MOBa, MOORPG atd? Hokej, fotbal... ? než s nějakou mangou , nebo anime.... ...o to tu běží. Manga a anime nepatří v Evropě mimo asijské kultůry k mainstreamu a lidi nezajímá. Pokud by ho zájímalo Swith už má....

Jestli je Zelda anime nebo manga, tak HS je simulace pokeru ... otázka byla na kvalitní herní tablet, to Switch je

Kup si ipad 2017. Je to ten nej tablet herni za 10 000. Sam ho mam, je skvely.