» Poradna » Mobily

Herní sluchátka

Dobrý den hledám nějaké herní sluchátka do 2,5k momentálně mám https://www.czc.cz/modecom-volcano-saber-sed... převážně hraji pubg a r6 a zdá se mi že tyhle sluchátka dají se nějaké sehnat ktere budou lepší a nebo to nemá cenu upgradovat? při hrách někdý vubec neslyším kroky proto jsem se rozhodl dát upgrade

Odpovědi na otázku

Hele z osobní zkušenosti ti doporučím HyperX cloud Alpha, sice ty konkrétní nemám, ale mám už od roku 2016 hyperx cloud 1 a nemůžu si stěžovat, jak na zpracování tak zvuk, ty alphy má kamarád a pořád si je chválí, taky do nich půjdu, až odejdou ty moje starý cloudy.

píšeš jako bys byl rumun nebo maďar, věta moc nedává smysl, ale pochopil jsem že nám oznamuješ že ta svítící sluchátka jsou naprd a že si se rozhodl dát upgrade.Zkus třeba vybrat sluchátka který nebudou svítit, třeba budou naopak líp hrát..