» Poradna » Mobily

Herní sluchátka

Zdravím lidi a hlavně experty...Chtěl bych se zeptat na herní sluchátka. Přemýšlím, že bych si koupil nové, ale jestli mi to něco přinese, to je druhá věc. Teď mám Zalman ZM-HPS300 (https://sluchatka.heureka.cz/zalman-zm-hps300/) a někdy mám pocit, že neslyším to, co ostatní hráči s jinými sluchátky. Všude kam se podívám, všichni vychvalují cloud až na pár vyjímek a shazují razer, že není tak dobrý. Líbí se mi třeba sluchátka od Razeru (https://sluchatka.heureka.cz/razer-rz04-02220100-r3m1/), ale samozřejmě, cloud je lepší. Jaký rozdíl v tom poznám, když sluchátka budu používat na hraní? Jasně, zvuk 7.1 u sluchátek neexistuje, o tom jsem už četl, že to je hlavně marketingový tah, ale má cenu si kupovat dražší sluchátka? a pokud ano, má někdo zkušenosti s těmihle nebo ještě nějakými?Děkuji předem za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Někdo bude spokojený se sluchátky z vietnamské tržnice za 20 korun, někdo nebude spokojený se sluchátky za několik tisíc. Tohle je tak subjektivní věc že se těžko odhaduje zda rozdíl poznáte nebo ne.