» Poradna » Mobily

Herní sluchátka

Ahoj, hledám herní sluchátka, uvítal bych prostorový zvuk a zároveň i vcelku kvalitní pro poslech hudby, rozpočet neomezený, ale rozumně

Odpovědi na otázku

Pecky nebo klapaky?

Zapomněl jsem dodat že s mikrofonem.. takže co myslíš? :D

hmm neomezený rozpočet. Tak to třeba tohle http://www.dashop.cz/product_info.php/products...

Ale jo, takhle vyhodi efekte oknem docela dost penez.. ;o)

nic dražšího herního jsem narychlo nenašel. Osobně bych do žádných "herních" sluchátek nikdy nešel. Mám kvalitní klasická a k tomu prostě mikrofon na stole

To jsou dost protichudne pozadavky. Bud bude kvalitni zvuk sluchatek i mikrofonu, nebo bude "prostorovy" zvuk a "herni sluchatka". Oboje najednou nebude.Takze jake jsou priority? Kvalita nebo "herni" design?A "rozpocet neomezeny, ale rozumne" znamena co? Tri tisice, ctyri, pet? Furt dobry?

Herní myslím tak, že budou převážně na hry... Pod pojmem herní nemyslím vzhled. Samozřejmě, že kvalita. Limit ty 3k, hlavní je pro mě ale poměr cena/výkon.. zase nebudu kvůli malinkému zlepšení dávat tisícovku navíc

Nic?