» Poradna » Mobily

Herní sluchátka s mikrofonem cca. do 2000kč?

Ahoj, starý A4Tech G501 už pomalu a jistě dosluhují a já se rozhod koupit si nová sluchátka... chtěl bych klasické herní (náhlavní, s mikrofonem atd.) zhruba do 2000 (může být o pár set víc, ale byl bych radši, kdybych se vlezl do budgetu i kdybych se nevlezl až tolik to nevadí Já si totiž naposledy vybral docela... ruku na srdce špatně Předem děkuji za případnou pomoc.

Odpovědi na otázku

Kup si tyto herní sluchátka HyperX Cloud. Do 2000 Kč jsou to nejlepší sluchátka poměr cena/výkon. https://www.czc.cz/kingston-hyperx-cloud-cer... Měl jsem i Razery za 2500 Kč, ale s těmi to sluchátky HyperX jsem nadmíru spokojen :)

Sluchátka a šumítka je rozdíl ...

https://www.czc.cz/sennheiser-pc-320/120495/... Tohle ma poradny zvuk, poradny mikrofon a poradne zpracovani. Ne jako "herni" nesmysly doporucovane vyse.

Nevím, nevím... o Sennách je známej ten zvuk, ale prej pohodlí bývá na bodu mrazu... (také se omlouvám, že jsem headset specifikoval jako herní sluchátka)

Pohodlí a to jak ti padnou na hlavu si musís vyzkoušet, je to dost individuální. Já třeba se Senny rozhodně v tomhle problém nemám.

Stejně se pořád stavím na stranu Razeru, Logitechu, Kingstonu už jenom protože trpím OCD a pokud vše nemá obří vzhledovou a estetickou hodnotu, tak se nakláním k ostatním značkám... A osobně se rozhoduji mezi Razer Pro 2015, USB, 7.1 Chroma nebo např. Kingston...

To je ryze individualni. Takove problemy jsem s nimi nikdy nemel. (A to mam ucha zhyckana / ztyrana profi sluchatky z jine nez hifi oblasti.)

Mám tydle a zvuk jako víno http://sluchatka.heureka.cz/somao-sm-301mv/ .