Herní sluchátka do 1000 Kč

Zdravím... Chtěl bych si pořídit nějaká herní sluchátka (dobrý poměr cena/výkon) ale na našem trhu je bohužel nepřeberné množství a nevím, jaká si mám vybrat... Chtěl bych aby se u sluchátek dal vypnout mikrofon a aby byli hlavně poholdné... Sice v dalším číslu computeru budou recenze ale potřebuju je nyní tak proto se sem obracím a doufám že mi někdo poradí? Děkuji za vaše odpovědi

Odpovědi na otázku

Herní konzole, herní myš, herní periferie ... to už jsem slyšel, ale herní sluchátka, to je fakt rarita

Ehm... Bude vyhovovat pojem PC sluchátka sestrojená pro hraní her? Takže ne žádné kancelářské ale velká robustná sluchátka

Co jsou to "kancelarska sluchatka"? :o)))))
Velka a robustni sluchatka tu byla davno pred pocitacovymi hrami.
Herni sluchatka - sluchatka s prisernym designem a premrstenou cenou. Ikdyz do 1000Kc... ;o)

Chcete s mikrofonem nebo bez?

Obávám se že ani to vyhovovat nebude .... ani herní, ani kancelářská sluchátka prostě neexistují Chceš prostě sluchátka, která budeš používat k PC ke hraní her ... pokud možno aby Ti to při první detonaci utrhlo hlavu, je tomu tak ?

"pokud možno aby Ti to při první detonaci utrhlo hlavu"

tak to soused s brokovnicí poslouží levněji. (pokud teda munice nějak brutálně nezdražila)

podívej se na tyhle a pročti si uživatelské diskuze u nich:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp...
případně:
http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.jsp...

Ten termín "hráčská,herní sluchátka" mě fakt baví , čím se liší od jiných sluchátek s mikrofonem? Není to zase jeden z in-cool oblbování zákazníka?

mno, chtěl herní sluchátka, tak jsem mu nějaká nabíd.
podle mne je to sorta sluchátek s mikrofonem, s "cool" agresivním, případně nějakým barevně ujetým designem, která by měla poskytnout slušné basy a jinak víceméně průměrný zvuk pro ty debilní střílečky a která asi vydrží trochu víc prasácké zacházení (na která většina Hifi sluchátek není stavěná). Kvalita zvuku a věrnost podání není až tak podstatná, protože u explozí je to šumák a pařani jsou stejně nahluchlí, jak to maj pořád na plný kule.

Porta Pro mne napadla taky, ale nedělaj je s mikráčem a on se tvářil, že chce uzavřená.

Třeba já bych svoje Beyery někomu na hraní her nikdy nepůjčil, na to je mám příliš rád.

"Herní sluchátka" Ty robustní a uzavřená jsou STUDIOVÁ a jak tu bylo řečeno, existovaly dávno. Pokud ti jde o zvuk, tak výbiorný poměr výkon cena mají léty osvědčené Koss Porta PRO:
http://sluchatka.heureka.cz/koss-porta-pro/...
Ale nemají "in-cool" herní design.
Kvalitní jsou i třeba Beyerdynamic:
http://www.mall.cz/domaci-sluchatka/beyerdyn... ...
Ale která vybrat nevím. Mám doma staré, ty už se nevyrábí a žádnéé z těchto nových jsem neslyšel.

Ježiš to máš jedno úplně, na ty syntetické zvuky ve hrách stačí šlupky za 500, ti mladí jsou stejně hluší jak peň, hlavně že to duní ne ?

To je vlastně pravda

Nepotřebuju aby mi to urvalo hlavu... Prostě aby sluchátka byla kvalitní, měla dobrý zvuk, odnímatelný mikrofon a aby to nebyl typ těch malinkých sluchátek...

A prosím rejpavé lidi aby se drželi tématu a nenavrhovali metody soused a brokovnice

tomu se holt říká FPS v reálu GAME OVER!

Mate recht. Ja brokovnice taky nerad.