Herní sluchátka - 2 konektory, 1 vstup

Ahoj,rád bych se zeptal na řešení následujícího problému. Už delší dobu vlastním Dell Inspiron 15 (7559) a potřeboval bych radu ohledně připojení herních sluchátek Zalman ZM-HPS300. Notebook má pouze jednu zdířku na sluchátka. Jakou redukci bych měl použít, aby mi fungoval jak zvuk, tak i mikrofon? Pročítal jsem si mnoho forek a informace se dost liší. Děkuji mnohokrát

Odpovědi na otázku

Přesně něco takovýho potřebuješ. Řešil jsme přesně něco podobného taky notebooku od Dell s jedním konektorem, jenom sluchátka mám jiná od bml. Nakonec mi kamarád dal jeho redukci co dostal ke svým sluchátkám, ale nepotřebuje ji.

Ahoj osobne mám toto isté.Ako redukciu používam externú zvukovú kartu pripojenú do USB + veľmi prehladný softvér k tomu a som nadmieru spokojný za tú cenu už to mám asi tak 2-3 roky stálo ma to 12€ a žiadny problém zatial funguje perfektne (značka CREATIVE). keby som si mal teraz vybrať tak kúpim určite toto: https://m.alza.sk/creative-sound-blaster-pl... Alebo by som si priplatil už radšej za toto: https://m.alza.sk/creative-sound-blasterx-g...