Herní sestava

Dobrý den,Chtěl bych se zeptat na tuto herní sestavu (co na ni zlepšit): - Intel Core i5-7400 - ASUS ROG STRIX B250G GAMING - Intel B250 - Seasonic M12II-520W Evo 520W - HyperX Fury Black 8GB DDR4 2400 - SilentiumPC Regnum RG1 Pure Black, černá - ASUS GeForce GTX 1060, PH-GTX1060-3G, 3GB GDDR5 ( grafika je již koupená)Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

No, moc si nepomůžeš, ale určitě bych zakoupil druhý 8 GB paměťový modul do dual channelu. Pro dvoukanálový režim jsou nyní jako prvotní ustanoveny pozice A2 a B2. Získáš tím několik FPS navíc, ale zázraky nečekej. Min. pro hraní moderních her je dnes již opravdu těch 16 GB. Procesor je sice slabší, ale ještě stačí a nevyplatí se kupovat nový, protože bys musel měnit i základní desku. Pokud ji nechceš měnit, tak rozdíl mezi Intel Core i5 7400 a i7 7700K není úplně zásadní, musel bys ho však dostat za hodně málo peněz, třeba od kámoše výměnou za sestřenku Říkám, že není zásadní, ale přesto může být znatelný, např. v FPS při 1080p je i více než 20 %. GTA V 18,3 %Witcher 34,5 %Hitman (2016) 29,9 %Mafia III 30,5 %ARMA 3 16,9 %Fallout 4 21,6 %Rise of the Tomb Rider 12 %Battlefield 1 jen 4,6 %Watch Dogs 2 dokonce 34,8 %World of Tanks 13,7 %Project CARS 13,2 %S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl 17,9 %Total War: Attila 19,7 %War Thunder 12,1 %Metro 2033 Redux 34 %Crysis 3 až 54,8 % (neuvěřitelný výsledek)The Division 20,5 %

Děkuji za názor. :)Tuto sestavu si však planuji teprve koupit.

tak pozeraj na novu generáciu CPU a nie minuloročnú... rozdiel výkone je o niekoľko 10% väčší

btw ten zdroj už je dosť starý, na trhu už je velmi dlho a su už technologicky novšie zdroje...

Napr. tu narychlo postavená zostava s novou generaciou Intel CPUIntel Core i5-8400SilentiumPC Regnum RG1W Pure Black Crucial 8GB DDR4 2666MHz CL16 Ballistix Sport LT Dual Ranked GreyFortron Raider II 550ASUS ROG STRIX B360-H GAMINGtaktiežť budeš asi potrebovať aj SSD /HDD ak žiaden nemaš.SSD SATA: napr Samsung 860 Evo pripadne Kingston HyperX Savagealebo nejake lepšie NVMe ak už

A co toto: Intel Core i5-8400MSI B360-A PRO - Intel B360SilentiumPC Regnum RG1 Pure Black, černáHyperX Fury Black 8GB DDR4 2400Seasonic M12II-520W Evo 520W+ k tomu nějaký 1tb hdd

+ nějaké minimálně 256 MB M.2 SSD, ideálně NVMe, doufám :) Protože jinak to bude u nových her docela utrpení při načítání…

256 GB, pochopitelně :D

nerozumiem prečo ešte dávate medzi komponentov 7 rokov starý zdroj. Sú oveľa lepšie a modernejšie platformy ako tieto seasonic

teraz som si všimol že je to Evo verzia. ta je na trhu od 2015...Certifikovaný pre Haswellaj tak by som šiel radšej do Raider II- certifikovaný pre novší Skylake, je nový a k tomu 80 Plus Silver oproti 80 Plus Bronze u Evo PSU.

Tak v tom případě opravdu intel 8xxx, na předešlou generaci se vykašlat. A nebo si chviličku počkat na druhou generaci Ryzenu od AMD.