Herní sestava

Zdravím,
chtěl bych se s Vámi poradit ohledně této herní sestavy.

www.alfacomp.cz ...

Hlavní účel této sestavy je hraní her, případně úprava videa + taktování.

Co si o ní myslíte? Zvolil jsem dané komponenty správně?

Několik informací:

Proč jsem volil Sandy Bridge - IVY bridge mi příjde dobrý, ale při taktování může být nestabilní a více se bude hřát, dále nepatrný rozdíl oproti SB.

NVIDIA GTX570 - Původně byl v sestavě nejnovější počin nVidie a to Kepler. Kepler je velmi výkonný, ale i tak si myslím, že 570 bohatě několik let postačí a že Kepler je možná i zbytečný (za těch 12k)..

Na SSD bude OS a obyč. HDD bude sloužit jako úložiště ostatních dat

LCD, klávesnici, myš + chlazení vyřeším někdy jindy..

Celkový finanční maximum 50k

Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

GTX570 má velmi špatný poměr výkon/cena. GTX560Ti má jenom o málo nižší výkon, zato podstatně nižší cenu.