Herní sestava kolem 40k?

Píšu sem prvně a všechny na živě.cz bych chtěl tímhle pozdravit :)Pokusím se to napsat stručně.. po delší době bych chtěl koupit herní PC, ale nemám přehled, proto bych vás chtěl poprosit o rady, co za komponenty se dneska vyplatí koupit. U her se dobře odreaguju a tak na tom nechci moc šetřit, ale kdyby to bylo +- za 40 klacků, budu rád. Sledoval jsem akorát testy grafik a gtx980ti vypadala že umí, ale co se týče ostatního, nemám šajnu, takže, budu rád za každou radu :)

Odpovědi na otázku

Stejně jako jsi vybral grafiku, tak se podívej i po ostatním. Hráči na herních stránkách ti lhát nebudou. Když ti zde něco vybere 1/2 se ti nebude líbit - je to subjektivní výběr. Obecnou představu o komponentech asi máš ne?

"co se týče ostatního, nemám šajnu"Čteš taky někdy ty dotazy? Tvůj příspěvek absolutně postrádá smysl.

nech si na czc sestavit podobnou s intelem:http://pctuning.tyden.cz/hardware/pc-sestavy/35825...

Ale víc RAM, větší SSD a lepší skříň. Pak taky GTX980ti a možná celé to s DDR4 a Skylake.

Skylake totální shit. DDR4? Hm, to fakt pozná tu větší frekvenci a "úsporu". IT experti...

Ty už jsi nám zde taktéž mnohokrát dokázal, že jsi "IT znalý".V čempak je Skylake shit? A své subjektivní bláboly si nech. Dík. Poslouchám.

a depressed boy:Koukejme ho,místního šprta se čtyřma vystudovanejma vejškama.