» Poradna » Ostatní

Herni sestava do 30 000

Dobry den chci se poradit co rikate na tuto sestavu jestli je ok jestli neni neco moc slaby, aby to brzo neodeslochi PC do 30 000Kc a hrat na nej spis hry pr kingdom deliveryhttps://www.czc.cz/5snpn35ea4ilp9jt0lq5tt2bd... https://www.czc.cz/noctua-nf-s12a-uln/124352...

Odpovědi na otázku

Ahoj žádný zázrak to neni, ale fungovat to bude,Procesor není nejlepší já osobně bych ke GTX 1070ti dal lepší , a taky lepší HDD když už bude primárně sloužit na hry, jelikož ssd je pouze 250 gb ,, tak bych vybral jiný než nejlevnější možný ,,,Jinak dobrá sestava, na Windows se ptát nebudu tvoje věc ,,,Ohledně grafiky jestli se vyplatí nebo ne ,, těžko říct , co bude a za kolik a jestli budou za tu cenu lepší nebo nebudou , to nevím řada 1000 zvládá všechno pěkně a mám pocit že nová řada bude jenom to samé + raytracing ,, který nebude mít minimálně 3 roky využití, už vidím jak ve Star Citizen nebo Anthen tuhle funkci někdo zapne 😀

tlačit do herního pc 8700 mi přijde zbytečné, ta 8400 je naprosto super (v testech někde rozbíjí i starší i7..)

Jo, je to dobry. Ta i5 fakt staci, ledaze byste nevedel co s penezi (ale to byste asi vzal silnejsi GK).Jen u GTX1070Ti uz bych si rozmyslel, jestli ji brat v provedeni Armor. U GTX1080/1080Ti je nepouzitelne(hluk, teploty, nebrat!), u 1070Ti mozna jeste ano, ale dukladne bych si prosel testy.

tak misto toho intelu bych vzal https://www.czc.cz/amd-ryzen-5-2600x/233926/... jakou bys teda vzal grafiku to provedeni armor j nepouzitelna ?

Proč AMD ? Myšleno bylo třeba lepší i5 nebo i7 ale i ten co si měl v plánu je hodně dobrý prpcesor,. Armoru se bát nemusíš sám ji mám,,

Armor mate 1070Ti? Pokud ano, pak OK.U 1060 funguje dobre, u zakladni 1070 jeste taky, ale s tou 1070Ti si nejsem jist. Kazdopadne na 1080/Ti uz je bohuzel nepouzitelny.

Kludne zober 1070 Ti