Herní sestava do 13000-14000 tisíc

Zdravím, mohl by mi někdo poradit výkonnou a aktuální herní sestavu do 14000 tisíc? Nejlépe kdyby utáhla nejnovější hry na hratelné úrovni například Kingdom Come: Deliverance.Díky.

Odpovědi na otázku

A má to být s OS a monitorem ? Stroj na KC není taková sranda... tam do 20 000 to je složité, natož 13 000.Pokud to chceš fakt na nové hry, přitlač na rozpočet, jen cpu s deskou je tak 7k (i5 6500 s B150), paměti a zdroj tak 3k, disky další 3k, case litr a grafika tak 6 - 7 (dejme tomu RX 480). A to v tom není OS což jsou další 3000.Když bys to postavil jako H110 a i3 6100 + 8GB DDR4 jsme tak na 7 000, zdroj 1500 (CXo třeba), disk (jen HDD) 1500 a jsme na 10 000. Case je další litr - ale grafika by měla být okolo 5000... herní pc za 13 000 včetně os se podle mě postavit nedá... nebo pokud ano, je to jebka a ne herní pc...KC má problémy se hýbat (je to pořád beta, cca 35 fps) na i5 4590 s gtx 970...

No na těch nejnovějších hrách včetně KC moc netrvám. Zkrátka bych chtěl nej herní PC za tyhle peníze, bez monitoru a OS.

Jako něco takovýho : https://www.czc.cz/179320,185236,180030,4055... Ale je to fakt ořezaný až na kost... deska by mohla být lepší, není tam ssd, grafika taky žádná raketa, case je spíš podle volby a není tam ventilátor do case (nebude to topit). Ten základ to dá, ale na KC zapomeň... popřemýšlej o tom přitlačit na rozpočet...

5400ot u hdd??chybí napájecí kabelgrafika je rozbalené zbožíventilátor není moc třeba, ale pokud tak 1012, zbude na lepší desku se 4mi sloty ram

Disk sem se sekl, moje chyba... Grafika, to je velké téma... tam moc nevím co nalosovat za tyhle peníze... :/

momentálně jediná možnost je 950.Já bych to asi udělal nějak takto, za 14 371Kč s ssd (bez ssd rovných 14tis):https://www.czc.cz/178810,179320,185236,1159... Ale je to trochu oškubané na hlučnosti. Grafika bude více funět a procesor bude box. La samozřejmě udělat nějaké záměny, ale víc jak i3 + GTX 950 z toho asi nevymáčkneme.

Jako je pravda, že box je v pohodě, měl sem to cpu s tím boxem asi měsíc doma a není to tak hrozné jak se říká... (spíš naopak, je to úplně v pohodě) takže tam problém nevidím... s tím, že by šlo ušetřit na desce a vzít H110...

Dívám se, že tam nemáš HDD, nebo sme slepý... ono to seš pak skoro na 16k

nemám, ale je tam 240GB ssd. Jejich cena už klesla skoro na úroveň 1Tb ssd. Takže člověk co neřeší extra místo hdd nepotřebuje. Mám vyzkoušeno, že na 240Gb ssd dáte win, až 3 velké hry a ještě zbude místo nějaké ty osobní věci. Ale pokud chce člověk prostor, tak to bude ještě o ty 3 stovky levnější.

V pohodě, já s tím problém nemám, jen aby tazatel věděl... :)

Není možné došetřit? Musí to být hned?... Jedině bazar. Nové rozhodně nebude herní. U bazarovky věřím, že jde něco herního najít...postaveného na nějaké starší i5 a minulé generaci GK.

Popřemýšlím o tom, díky všem.

Můžu ještě otázku ? Co si myslíte o tomto PC ?https://pc.bazos.cz/inzerat/62805235/Herni-PC...

Jako je to Vishera, ale na první ohled to vypadá "relativně" slušně... (to cpu je starší, ale je na úrovni té i3) - platí to, že je to bazarovka, takže tam jsou jistá rizika... Čeho bych se bál je to, že tam není jediná reálná fotka, a to video si taky "pučil", je mi to trochu podezřelé...

Obzvláště 24" IPSko za 1000,- je zvláštní...

No dám si na to bacha díky

Vypadá dobře, jen doporučuji řádné odzkoušení. Poměr ceny k výkonu je slušný.

Tak me napada pokud by mel aktualne nejake PC bylo by mozna schudnejsi reseni postavit si za tech 13k poradny zaklad, tedy Zaklada, CPU, RAM, SSD, Zdroj, Case pokud stary uz je nevyhovujici hodit do toho GPU a HDD ze starsiho PC a pak koupit za par mesicu treba tu grafiku pripadne vetsi HDD dodatecne?Ja jsme to tak resil kdyz nebylo na cely komp najednou a mel sem zdechloud desku a CPU.

Nebyla by na to lepší spíš nějaká konzole? Xbox one nebo PS4? A ještě ti zůstanou prachy na hry....

s takovym rozpoctem bude ps4 lepsi volba ;)