» Poradna » Ostatní

Herní režim

Dobrý den, co přesně vypína v TV herní režim? Konkretně Oled Panasonic.Rad bych tomu více porozuměl, no na netu sem nic moc nenašel. Jen že to snižuje input lag a vypíná dopočet obrazu tv (nejspíš).

Odpovědi na otázku

Ano Vypíná to různé "serepetičky" pro zlepšování obrazu a tv se chová jako monitor, zobrazuje víceméně 1:1 to, co do ní leze. Díky tomu je minimalizovaný input lag.

Co přesně to vypíná nevíš?

Nevím a neví to nikdo, kromě výrobce. A upřímně, tobě jako uživateli to může být ukradené. Prostě se televize co nejvíce snaží přiblížit funkčnosti monitoru s minimálním zpracováním obrazu. Moc nechápu, k čemu ti budou nějaké technické detaily