» Poradna » Windows (a jiné OS)

Herní režim - windows

Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli je pro hraní her lepší mít zapnutý nebo vypnutý herní režim ve Windows, popřípadně jaký je tam rozdíl , díky .

Odpovědi na otázku

Proč to nevyzkoušíš ??? A proč se to asi jmenuje Herní režim ???

Ptám se , protože mě zajímá jestli s tím má někdy nějakou výraznější zkušenost popř. jestli zaznamenal vyšší, či nižší výkon .

Úplná zbytečnost, vůbec nic to nepřidá, spíš možná kolikrát ještě ubere.