» Poradna » Programy

Herni pecky

Doporučte nějaké akční pecky dobré počitač mam na to stavěný

Odpovědi na otázku

Wolfenstein 3D, Doom, Duke Nuke 3D, Diablo, Heretic

zabudol si na Blood :P

moja osobna pecka je Manic minner, tu som este drtil na PMD, rok cca 1985-86

Blood mi nikdy nešiel, asi som mal zlý crack. A v tej dobe ďalší crack nebolo tak ľahké zohnať ako dnes

fallout 3 - odporucam
nfs undercover - da sa
bioshock - povinnost
call of duty 4,5 - nutnost
stalker clear sky - nic moc
gta iv - ak zozenes crack
warhead - humus

Bulánci taky nejsou špatní

jj...vydarena vec....hlavne multiplayer

Hlavně dobrá hudba v tom kole s tím DJem na základce jsme u toho pařívali

jj.....ten dj level mal dobru hudbu, myslim, ze sa dala stiahnut z ich stranky aj ako mp3...

Nejnovější akční

omrkni Turoka,Chrysis W. ze starych napr. MOH+dataky...