» Poradna » Ostatní

Herní pc

Prosím jakou vybrat gpu. Která je lepší pro hraní her?Saphire pulse 570 4gb ddr5 nebo geforce gtx 970ti 4gb?Byla by do sestavy. Cpu AMD FX 8350 16gb 500w forton zdrojsystém ssd crucial 120gb Úložiště ssd Samsung Evo 500gbChlazení spartan 3 Case zalman r1 5x 120mm větráky Děkuji

Odpovědi na otázku

https://www.youtube.com/watchZáleží hra od hry.

Kup tu, kterou seženeš levněji a s delší zárukou. Jetých grafik z těžby se zárukou je všude plno. Není problém sehnat i lepší (RX 580 8GB, GTX 1060 6GB, občas i GTX 1070,...) za nižší ceny, než nová RX 570.

Díky kluci, obě dvě již mám jen nevím,která z těch dvou je výkonnější.

Jestli máš obě, tak proč si nepustíš nějaký benchmark? Nejlépe ve hře, kterou chceš hrát.

Kristova noho, to je takový problém si vyzkoušet?

Ať hledám jak hledám, 970 Ti neexistuje.

geforce gtx 970ti 4gbtaková karta neexistuje

Jednou je to Goran Begovski podruhé zas Jakub.Kolik těch vláken ještě založíš?!https://www.zive.cz/poradna/saphire-pulse-570...