Herní PC za 17,000Kč

PC: https://www.herni-pc-sestavy.cz/falcon-3-amd-ryzen-3-1200... Co na něj říkáte? Je to dobrá cena?

Odpovědi na otázku

Jaksi zapomínáš na OS, který je v té sestavě v hodnotě 4000Kč. Je to PRO verze. Dle mého tedy ta sestava není špatná. Za stejné peníze nic moc lepšího neposkládáš. Sice bych změnil nějaké věci, jako asi každý, ale z finančního ani výkonnostního hlediska to není špatné. Pokud tedy nepočítáš s nějakou pirátskou verzí OS.

Jo, omlouvám se, zapomněl jsem dodat, že OS mám.