Herní PC sestava

Dobrý den, pomohl by mi někdo se složením Herním PC sestavy?Herní PC sestava cca do 14000 Kč na novější hry např. GTA V, PUBG apod.Děkuji moc.

Odpovědi na otázku

Za ty peníze nic nesložíš, licence+monitor- 6000kč a na zbitek máš 8000kč za to herní pc nesložíš to máš akorát na mizernou grafiku. Kup si herní konzoli.

Nejspíš jsem v dotazu zapomněl uvézt, že nepočítám monitor a ostatní příslušenství a myslím samotný case.