Herní PC sestava

Zdravím,sestavil jsem si do košíku herní PC sestavu, a ptám se, jestli uvedené komponenty budou pasovat do sebe :) Případně mi napište, co by se dalo zlepšit, ale uvedená cena je opravdu maximum, a výše už jít opravdu není možné. Nejvetší škoda je, že Windowsstojí tolik peněz, dalo by se na něm nějak ušetřit ? Třeba koupit key, a jenom si ho aktivovat ? Nevím jestli dávají u CZC zkušební verzi windows, a poté by se dalo jenom windows aktivovat přes key.Díky za rady

Odpovědi na otázku

Za mne celkem OK, jen ta svítící bedna není můj šálek kávy a u SSD bych osobně zvolil jiného výrobce (Transcend - 370S, Crucial MX200). Možná i deska by mohla být MSI B150 Mortar. Navýšení ceny je v řádech stokorun.

Na Windowsu se dá ušetřit koupií licence z druhé ruky.

Aneb jak vyhodit 3000 kč za pitomou nálepku a kus plastu, misto mnohem lepší grafiky nebo něčeho jiného Každý dělá, jako by to kupoval do firmy...

Nic ve zlém, ale těm co kradou sw vždy přeju, ať jim firma nezaplatí výplatu...

Přej.... Já ti přeju at SW, který zbytečně kupuješ stojí desetinásobek

Všiml si toho někdo? Ty tam máš DDR3 paměti, ale deska je na DDR4.

Tak to je ovšem ostuda (moje).

Tak takhle by to šlo ? :) https://www.czc.cz/99689,195150,175654,17826... A ohledně té instalace windowsu z druhé ruky, jak instalace probíhá ?

Paměti vyměněny, zbytek zůstal stejný. Proč nevezmete jeden 16GB modul? Ušetřil byste pár peněz a na výkonu to stejně nepoznáte.Sestava již nyní fungovat bude.

Jestli myslíš něco takového https://ruzovka.cz/cs/operacni-systemy-uta/7... tak ti dají v obálce tu nálepku :D na které je funkční product key (sám jsem to kupoval a funguje to jako pohoda jahoda :D ) ale někde si musíš už stáhnou win a potom dát např. win na flešku

A odkud například jde ten windows stahnout ?

Čistá instalačka je k sehnání na stránkách MS. Stačí zadat platný klíč...https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w... Víte, k čemu slouží google?

Za me taky OK. Skrin bych bral s modernejsi koncepci = se zdrojem dole. Napr. SilentiumPC Ragnum nebo Gladius, Zalman Z1.

Ta skříň bude za trest.

V tom jsem s Vámi za jedno. Na druhou stranu, kdo má doma Matějskou každý den.

Já jsem třeba Windows kupoval tady: https://ruzovka.cz/cs/operacni-systemy-uta/7... a normálně aktivace funguje a potom jsem upgradoval na win 10 a všechno vpohodě

A je součástí i USB flashdisk s instalačkou windowsu ?

nn