Herní PC Sestava

Dobrý den,Chtěl jsem se zeptat jestli tato PC sestava pojede tak jak má a co by jste eventuálně změnili v této cenové relaci.Komponenty: Intel Core i5-6500 ASUS Z170 PRO GAMING - Intel Z170 ASUS STRIX GTX970-DC2OC-4GD5, 4GB GDDR5 Kingston HyperX Savage Black 16GB (2x8GB) DDR4 2800WD Blue EX - 1TB CORSAIR VS550, 550W

Odpovědi na otázku

Za mě celé špatně...- Z170 + 6500 je nesmysl... buď teda 6600K, nebo B150 desku- Gtx 970 se podle mě nevyplatí, možná tak jetá bazarově, nová určitě ne. (RX 480/1060)- Kinstony bych ke K/Z nebral - Vs od corsairu jsou fakt špatný (C/RM nebo Seasonica SSP atd..)

Po vlastnej skúsenosti ss EZEX-om už tiež ho nedoporučujem

Díky za odpověď. Takže spíš nějak tak?MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G, 6GB GDDR5 Seasonic Energy Knight SS-500ET, T3 500W OEM Corsair Vengeance Pro 16GB (2x8GB) DDR3 2133 ASUS B150 PRO GAMING - Intel B150 Intel Core i5-6500 WD Blue EX - 1TB

Nemáš tam SSD disk a vyhazuješ 700,- do kanálu zbytečně za desku (B150 mortar stačí, dát 700,- navíc jen za červenou barvu na pasivech mi přijde fakt zbytečné)

Přihoď tam ještě SSD, určo nebudeš litovat... Jestli nemáš více peněz (cca 1400?) tak dej SSD a pak dokud HDD až prostě na to budeš mít. Není ostuda chvilku počkat a potom dokoupit.

Ok, díky moc všem za rady :)

Eventuálně ještě jaký SSD by jste mi doporučili?