Herní PC pro hru Destiny 2

Mohl by mi někdo doporučit výkonnou herní sestavu pro hru Destiny 2? Hra je to poměrně náročná (doporučené: Core i5 & Geforce GTX 970), chtěl bych mít kolem 90 fps na středním nastavení. Cenově se chci vejít do +- 30 000 Kč.Předem děkuji za jakoukoliv radu.

Odpovědi na otázku

Destiny 2 opravdu není tak náročná hra, bez problému byste ji rozjel na PC za 20K.Každopádně za 30K už můžete mít dost pěkný herní PC https://www.czc.cz/310750,345720,335812,3231...

ja tieto miestne zostavy milujem. Ten PC, v podobe v akej ho tam mas, ked mi ho donesie kurier, zlozim ho, zapnem a mozem instalovat destiny2 ?

Urcite ne, protoze tam neco chybi.

Já momentálně mám herní laptop Acer Aspire VX 15 za asi 20 tisic a ten na tom tak dobře už není ??. Možná to je tím že to je laptop.
Každopádně děkuji za odpověď )).

90FPS v minimech nebo v průměru? V jakém rozlišení. 90FPS v minimech 4k, tam bude potřeba jen grafika k 20 tisícům, 90FPS avg ve FHD už bude stačit grafika za 8-10 tisíc. CPU bohatě stačí i3-12100F.Teoreticky tedy stačí nějakých 20 tisíci3-12100F, levná deska, 16GB paměti nemusí se hrotit rychlost a časování, nějaká grafika kolem RTX3060,, nějaké to SSDčko, 500GB, pokud to je Destiny počítač, bedna, téměř jakákoli, zdroj nějaký ideálně gold 500-600w, bedna do které se to celé vejde, extra chlazení není třeba.