Herní PC do 30K

https://www.czc.cz/264414,271037,265876,2146... Dobrý den, chtěl bych znát názor na tuhle sestavu, určitě budou připomínky na zdroj (nJoy wooden používám už roky, je velmi tichý a bezproblémový) Co by jste na sestavě změnili, je určená primárně na hry a různé CAD programy. Rád bych ještě monitor do těch 30-32K, možná bych stáhl desku, těm moc nerozumím, vybral prostě nejnovější chipset, nevím v čem je B450 horší.Ještě jeden dotaz, vyplatí se počkat na Zen3, když budu kupovat sestavu až někdy v září?

Odpovědi na otázku

A víš o tom, že jen o pár stovek dráž máš 500W Gold od Seasonicu, který má záruku 7 let a je kvalitou úplně někde jinde? Tento "v CZC exkluzivní" hnůj ti tu nedoporučí nikdo. A rozhodně ne k RX 5700 XT.Za 1500,- se dá sehnat pár celkem slušných 400-500W s certifikací Bronze, ale rozhodně ne 750W Gold. To je jen atrapa pro blbečky, co nutně potřebují "750W zdroj" do sestavy se spotřebou 150W.

neviem aky curak ti dal minus, ale toto je daleko lepsia zostava ako povodna

to nevím, rtx 2070 navíc od gigabyte určitě není lepší karta než sapphire nitro+, zdroj nevím, mám nJoy taky už 3 roky a nevidím v něm problém, seasonic je hodně přepalená značka, jak apple mezi telefony, to bych si taky nikdy nekoupil

A není lepší už počkat na novou generaci, která je za dveřmi?