Herní PC do 30 000 Kč,-

Dobrý den, Vážení přátelé rád bych se na Vás obrátil s velikou prosbou. Potřebuji složit herní PC do 30 000 Kč,-. Počítač musí být opravdu výkonný jak pro hraní nových her(bez problémů)+ programy určené k modelování a projektování+ aby nebyl problém s hlukem a chlazením . Sám osobně nemám čas zabývat se vybíráním komponentů. Předem mockrát děkuji a kdyby se tu našel někdo, kdo by sestavu vytvořil, nebo našel něco ,,kloudného" na internetu, moc by mi to pomohlo. Děkuji

Odpovědi na otázku

Evidentně nemáš čas ani na to napsat co je dle tebe "výkonný" a co znamená "sestava" protože to dost rozhoduje o tom jestli tam bude grafika GTX 1080Ti a nebo GT 1030

Nějaká specifikace těch programů na modelování a projektování ? Protože ty dokážou klidně výkonostně sežrat počítač za 200 tisíc. Samozřejmě záleží na tom, co v nich děláš. Taky je poněkud rozpor v tom, že pro tyto úkoly se obvykle používají tzv. profesionální GK, kdežto pro hry herní GK. 30 tis na "opravdu výkonný" počítač není nic moc. Na hry by to dejme tomu stačilo, ale pro profesionální použití se obvykle používají mnohem dražší pracovní stanice.

"Dobrý den, Vážení přátelé rád bych se na Vás obrátil s velikou prosbou"pekny uvod (klavesnica znese vsetko)"Sám osobně nemám čas zabývat se vybíráním komponentů"Tento text prelozim:Chcem radu zadarmo, hned a kvalitnu.Som lenivy hladat na webe (tych zostav je mraky aj z testami), tak obtazujem ludi,ktori tu radia zadara a na ukor svojho casu, ktory mohli stravit s kamaratmi na pive, alebo venovat cas svojim rodinam. * Vyber si nejaku zostavu z webu, a daj si ju tu "okecat"* Popros kamarata znaleho* Daj si zlozit pocitac u nejakej renomovanej fimyTych ziadosti o konfiguraciu pocitaca, je tu dost.Ale napisat v dotaze > makajte za mna, ja nemam cas... to ja osobne povazujem za drzost.