Herní PC do 30 000,- s DPH

Zdravím, nedávno jsem měl zde příspěvek o PC do 20 000,- bez DPH, ale zjistil jsem, ze bych musel do Vánoc 2k17 zase upgradovat (SSD disk atd.). To se mi samozřejmě nechce a zvýšil jsem tedy strop na 30k s DPH s OS bez monitoru. Podmínky jsou : PC složit na czc, kombinovat slevy s Black friday (abych nakonec neušetřil jen 10,-), rozjet nejnovější hry aspoň na střední detaily bez sekání. Pracovat na tom nebudu, ani renderovat či něco jiného než hraní. Děkuji předem všem za pomoc a obzvláště omaluovi za pomoc v předchozím příspěvku. Vše info dodám, ale mělo by to byt do dneska, protože dnes konci Black Friday.

Odpovědi na otázku

Ale tak nezlob se ale když sem ti radil s Omualem pc do 20 tisíc tak si řešil deseti koruny a najednou vytáhneš dalších 10 litrů ? a teď ti poradíme pc do 30k a ty o 3 dny řekneš že chceš raději do 40k ? že to bude lepší !!!Navíc od černého párku nečekej nic ceny jsou vždy stejné a prakticky na nic pořádného akce není proč taky když kvalitní věci se prodávají i bez ''Akce''

Klidne se mohlo pokracovat tam. Muzete vzit tu CZC sestavu, osobne bych do ni kvuli DOOMovi nesel, fps hry me moc neberou (vyjimkou byly HL2, Serious Sam a Painkiller).Sestava, kterou bych za ty prachy asi bral (vyberte jen jednu grafarnu):https://www.czc.cz/178263,100118,175654,1876... RX480 by se mohla vzit i o 500 levnejsi, ale tahle MSI by mela byt daleko tissi.GTX1060 jsem v podobnem provedeni nedaval, protoze rozdil v cene by byl brutalnich 1500.

Já bych to řešil za 30 tisíc asi takhlehttps://www.czc.cz/178810,110330,187659,1944... není tam SSD to můžeš koupit kdykoliv je tam 1x8 gb ram zatím 16 gb ani není potřeba a taky můžeš dokoupit kdykoliv ...Jde o to že 1 ramka a 1 ssd to koupíš s platu ''pár korun''Ale grafiku jen tak nekoupíš, takže teď bych vzal 1070 pořádnou grafiku ať je klid, tahle karta je už opravdu High End a hry si dává s prstem v nose :))

Zalezi, jak by to jeste narostl rozpocet ..... Tady za 40k:https://www.czc.cz/100118,175654,187659,1659...

Za 40k fakt nejdu 😂 Už těch 30k je pro me dost ale chtěl bych nějakou herní masinu. Ovšem děkuji za návrh

Jinak vase sestava ma samozrejme vyssi herni vykon, diky grafice. Presto bych osobne sel do neceho, co jsem navrhl vyse.ps. Na CZC nejak zmizel i7-6700K ...... Kdyz uz by stejne na to bylo, tak by se uz asi toho bura na socket 2011 najit dalo.

Ja vím, jenže nevím jak bych pak preinstaloval windows na SSD, nechci s tím mít potíže. Nebylo by možné z něčeho ubrat (ale ne z grafiky) a přidat tam SSD klidně 120 gb nebo cokoliv na systém a 1, 2 hry. Samozřejmě čím vyšší kapacita tím lepší. Děkuji za Vás navrh.

Co říkáte na tu sestavu nade mnou? Možná bych něco vyměnil za levnější a fakt tam hodil to SSD. A myslíte ze 8 GB stačí ? Děkuji za Váš názor.

Dnes na vetsinu veci 8GB staci, ale k upgradu na 16 dojde asi brzo. Me ale tech 8 uz nestacilo (hra + prohlizec s hromadou tabu uz mit problemy bude, navic ja blbnu jeste s virtualizaci).Dodava SSD pozdeji prinasi trochu nepohodli, ale prezit se to da. Bednu bych vzal stejne asi Z3 - uz ma 2 vetraky v sobe a pri 150W+ grafice se odfuk nahore hodi. K tomu zdroji je potreba dokoupit jeste kabel (cena do kila).V podstate setrit tam neni moc kde, bylo by to bud na ukor vybavy nebo vykonu.ps. jestli se bude brat sestava ode me, tak do informaci pro skladani v CZC hodit, ze pridavny vetrak pujde jako nasavani pred kos na disky.

Budu si pořizovat tento monitor https://www.czc.cz/benq-gw2470h-fhd-led-moni... hádám ze ten kabel je na zapojeni grafiky a ne zdroje. Vůbec ani nevím, jak tam přidám nějakou SZ k tomu skládání a myslíte si, ze i Vaše sestava utahne nejnovější hry? Dále bych upgrade SSD a ram dělal až příští Vánoce, vydržely by to ty ramky, když říkáte ze brzy 8 gb bude málo ? Děkuji

Na konci objednavky maji policko "Ještě něco bychom měli vědět? (volitelné):" a tam to napsat.

Windows na SSD budeš instalovat stejně jako ho budeš instalovat teď na HDDObě volby tady jsou dobré ta moje je prakticky top Grafika za cenu že SSD koupíš levnější a nebo dokoupíš časem a ramka 8 giga na hry stačí a řešit ji můžeš až na Jaro +- Takže se rozhodni jestli gtx 1060 nebo 1070 rozdíl v těch grafikách je hodně velký,,, nezapomínej že 1060 je levná karta která už teď má co dělat a to se bavím o hrách 2015/2016 to co bude v roce 17/18/19 nikdo neví ale vím že když dojde dech 1070 tak 1060 už bude na vyhození

Myslíte ze by ty ramky vydržely spolu s SSD až do Vánoc ? Zvýšení platu je nejvhodnější doba na upgrade. Děkuji

Klidne to vydrzet muze, ale pak bych pockal na unor/brezen, az si ceny zase sednou.

Nějak Stando nechápu ty chceš PC které ti herně vydrží X let třeba 4 ?!A řešíš tady ramky a ssd ? věci které stojí pár korun ? vždyť dneska je už pomalu dražší Kino než ramka, nebo blb.ej SSD ? takové věci koupíš s platu a nebo za stravenky už... Řeš silnou grafiku to je důležitější věc než SSD. Upgrade grafiky je drahá věc, ramka za 1300 kč ? to jsou dneska nějaké peníze ?

Naprosto s Vámi souhlasím, ovšem se ptám kdy budu "muset" udělat upgrade, jestli to vydrží do Vánoc. A ta sestava co jste posílal nahoře je kompletní a nemusí se zde dokupovat nějaký kabel ke zdroji či tak ? Pokud ano, pošlete mi prosím kompletní sestavu ? Děkuji.

Ano, GTX1060 ma dnes co delat, kdyz se chce hrat na ultra. Jenze ultra nastaveni oproti high o moc lepsi grafiku neprinasi. Predpokladam, ze za 3 roky na tom bude podobne, jako dnes gtx950 nebo R9 270 (pouzivat se na low-med daji porad).GTX1070 na tom bude v te dobe lepe, ale kdyz uz si jeden zvykne mit grafiku na maximu, tak ji bude menit taky ;)Zalezi i na hernim portfoliu, AAA fps budou vzdy vyzadovat vykon. MMORPG zase pro zmenu pojedou i na dnesnim hernim low-endu (obycejne jsou delany tak, aby behaly i na lepsich kancl grafikach).

Jak už jsem říkal, jsem zvyklej na 20fps v csgo, takže to bych moc neřešil 😂. Jen chci co nejlepší herní masinku za 30k. (Takže ultra mi je jedno, jen ze třeba rx480 v roce 2020 neujede nic a tahle aspoň na low nebo na med). Nejspíše přehráním jen to nějak takhle typuji 😂 Děkuji za Váš názor.

Hele kupuj co chceš :)) když ti stačí low end cpát do pc za 30 tisíc tvoje věc,Ale až ti budou hry už v roce 2017 běžet pod 50 fps a to nemluvím o roce 2018 tak si vzpomeň na mně a na to že máš SSD a 16 giga ram, ale nemáš 14 litrů na dobrou grafiku, cpát něco co je pod nebo kolem výkonu GTX 970 a r9 390 do dnešního pc které má vydržet 4-5 let je prostě mimo ....Končím GL s pc

Spis RX480 pojede za 3 roky na low, GTX1070 na med. At budete mit jednu nebo druhou, tak az si zvyknete na lepsi grafiku a fps, tak stejne za 2-3 roky grafiku menit budete. To je muj duvod, proc nekupuju hi-end grafarny, stejne se to vymeni a v te dobe budou pri nejlepsim na 1/3 puvodni ceny (v pripade mainstremu, hi-end spadne na jeste nizsi pomer).

Problém je, že Vám nikdo neřekne, jak která grafika utáhne kterou hru za čtyři roky. Držel bych se toho, že pokud zvolíte solidní základ (tj. "neodrbanou ZD a rozumný procesor), bude Vám i za čtyři roky stačit vyměnit pouze GK a hrajete dál.

Za jak dlouho si teda myslíte ze bude potřeba vyměnit GK ? A ujede tato gk všechny hry na ultra ? Děkuji

Myslím ted

S RX480 a GTX1060 muze byt ultra uz problematicke (fps se muze priblizovat k 30, nekdy i pod). GTX1070 ve fHD zvladne prakticky vse, krome vylozenych programatorskych paskvilu.Jen bych doporucil projet nejake testy, jak vypadaji hry na low, med, high a ultra - nejvetsi skok kvality je mezi low-med, nejmensi high-ultra (casto nepostrehnutelny i na statickych obrazcich).

Dobře, takže si nejspíše zvolim Vaši verzi. Pošlete mi to prosím i s monitorem a tím kabelem ? Monitor je ten benq 24. Děkuji

Ten kabel byl kvuli zdroji v druhe sestave - ten OEM Seasonic se dodava bez napajeciho kabelu.Jakou volite grafiku? Jestli RX480, pak ten vami vybrany Samsung v druhem vlakne by byl taky dobry - ma podporu free-sync, s AMD grafikou je to bonus, pro nV zbytecnost.

Volim asi rx480 ale není free sync zbytečnost když samsung ma ten blacklight bleed a nevyužít akci (když ted blanq stojí o něco min a normálně blanq více)

Myslíte 1060 nebo 1070? Sám se za fps nehoním, pokud mi hra jede plynule, tak nemám důvod zjišťovat, kolik snímků zvládá.A odhad doby na výměnu karty je věštění. Pokud neplánujete přechod na 2k/4k, tak máte s gtx vystaráno na další tři roky, možná i více s full detaily. Ultra Vám ale už nikdo nezaručí.

Jak jsem psal, zvolim si radši solidní základ a nějakou tu mid gk.. chtěl bych tu sestavu nahoře jenom s tím kabelem ke zdroji a monitorem

Takže konečná sestava ? S tím ze bych jim napsal :pridavny vetrak pujde jako nasavani pred kos na disky - https://www.czc.cz/178263,100118,175654,1876... a nebo tam dat ten samsung ? Fakt nevím

Jaky monitor, necham na vas.BenQ - hlavni vyhodou je lepsi kontrastSamsung - free-sync (v pripade her a AMD karty dobra vychytavka).Oba jsou koukatelne, flicker free a digitalni vstup maji oba, zadny z nich neni TN. At vybere jakykoliv, tak se budete divit, jak jste mohl pouzivat ten vas stavajici ;)

ps. tu vetu bych formuloval asi jinak: AC F12 Silent bych si pral jako nasavani dopredu do bedny. Jinak je velika sance, ze ho nacpou na chladic CPU.

Na jiném forum složili toto (grafiku nechali na me jestli gtx nebo RX, vzal bych asi RX) https://www.czc.cz/13gnr7bpc8gvd8qeci05f44eu... . Kdybych ale prý zvládl cracknout win7, tak dat pryč SSD a windows a dat tam 1070.. jenže nevím jak se to děla 😕 Co si myslíte o této sestavě a neznáte Popr nějaký návod pro neznalce jak cracknout w7?

Cracknout win 7? Takže chcete nasypat do PC 30.000 Kč, ale nemáte 3.000 na systém, který pak bude sloužit dlouhé roky? Hry předpokládám budete mít taky pouze "s medicínou"... Poptejte se na onom fóru, jak cracknout win.

Navod na cracknuti windows nedam ;) Jeste se muze koupit stitek od preprodejcu, kde se bude s nejvetsi pravdepodobnosti jednat o funkcni padelky ......K te sestave - zbytecne silny a drazsi zdroj, mensi disk, pamet sezere 2 sloty, ATX deska je zbytecna (ale zase jen kilo navic ...).Ma tam lepsi bednu (kdybyste ji vzal, tak bych hodil 1 vetrak nahoru dozadu, pripadne tam dal oba horni).Jiny clovek, jiny nazor - vzhledem k moznostem vyberu se neni cemu divit. Ta sestava sama o sobe spatna neni.

A nedal by jste tam levnější zdroj, gtx1070 odebral windows a SSD ? Byl bych moc rad, děkuji

Windows a SSD se pryc dat da. Horsi zdroj ale ne, uz ted je to jeden z nejlevnejsi, ktery se nebojim pouzit - te sestave by pak slusel spis nejaky RMx za 2 a pul.Pak by se tam dala nacpat https://www.czc.cz/asus-geforce-gtx-1070-dua... .

A co k té sestavě kterou jsem postnul, tam jak jste psal ze zbytečně silný a dráhy zdroj?

K 1070 by mohla jeste 430W z meho puvodniho navrhu stacit. Ta karta ma papirove spotrebu 150W, v realu namerili i neco malo pres 160 (zalezi na metodice i na samotnem chipu - kazdy zere trochu jinak).Kdyby se nad 1070 premyslelo, rozhodoval bych se mezi:https://www.czc.cz/asus-geforce-gtx-1070-dua... (cena)https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1070-gami... https://www.czc.cz/asus-geforce-rog-strix-ga... (u obou chlazeni)

Tato GK se mi zdá stejná a levnější, není ? https://www.czc.cz/asus-geforce-turbo-gtx107...

Referncni chladic nebrat, az moc hlucny. Maximalne do malych skrini, kde ma radialni chladic smysl.

Nakonec jsem se rozhodl pro Vaši sestavu. Jen jsem zde vyměnil RAMky za ty, které normálně stojí necelých 6000 a nyní jsou o 100 levnější (protože co je dražší, to bývá většinou lepší). Co říkáte a co by jste vylepšil ? Děkuji https://www.czc.cz/178263,100118,187659,1659...

Rozdily v RAM jsou v zasade jen 2:1) jina barva chladice2) ja mel jeden modul s 16GB, vy mate 2 moduly po 8GB, takze zaberou 2 sloty - dual channel nic neprinasi a jen to zabira slot navic (navic jsem to za 6k snad ani nevidel; mozna kdysi v zacatcich)Ten zdroj bych osobne nechtel, na trhu jsou lepsi a levnejsi.U sluchatek netusim, kdo je originalnim vyrobcem. Obycejne jsou herni sluchatka poradne predrazena (mozna ze original tohodle stoji i litr).Samsung SSD 850 EVO je predrazeny kram. Corsair MX200 byla lepsi a dokonce levnejsi volba. MX300 ma vyhodu jen v cene a lepsi kapacite, jinak taky kram.Jinak jestli uz je objednano, tak mozna budou otravovat z CZC, ze vam chybi jeden SATA kabel. Jestli je moznost jeste upravit objednavku, dat ho tam rovnou.Deska a bedna vicemene ok. Ostatni koukam beze zmen.

Ok děkuji pokusím se to upravit takhle jak jste psal

A napsal jsem jim k tě bedne taky aby silent dali jako odsavani Bedny jak jste psal, snad to u této bedny nevadí

Dal jsem na Vaše rady, naštěstí šla objednávka ještě zrušit a vzal toto https://www.czc.cz/190447,178263,100118,1876... + připsal : prosim o instalaci ventilatoru Arctic do predni pozice ve skrini aby foukal vzduch dovnitr, a prosim pripevnit ho do prostredni pozice k tomu určene, děkuji

Transcend SSD220S je taky TLC (sice modernejsi technologie, ale s horsimi vlastnostmi po vsech strankach) .....Kdyz uz zdroj v tehle cene, asi bych dal https://www.czc.cz/seasonic-ssp-550rt-550w/1... a dokoupil napajeci kabel.

Jo, porad chybi ten jeden SATA kabel - k desce dodavaji jen 2 a vy mate HDD+SDD+DVD.

Radši to už nebudu řešit, utahne to ten zdroj ? Prý ma k sobě kabel na napájení zdroje a proč je to SSD horší ?

SSD - neco treba tady http://notebook.cz/clanky/technologie/2014/t... Oba Seasonici to utahnou, jen ten muj gold mene topi a ma lepsi ucinnost.

Ale musel bych zaplatit ještě za kabel atd.. hlučnost mi nevadí

Jaký SSD za stejnou cenu teda vzít ?