Herni PC do 20k

Ahoj, co by ste doporučili, amd, intel? jakou desku? Grafiku? atd ... dík moc za pomoc

Odpovědi na otázku

ser na to

Zhruba:
Intel E8400 (pokud chcete pretaktovavat, berte pomalejsi a doladte frekvenci)
nejaka duveryhodna deska
HD4870
2x2GB RAM
640GB disk (Samsung F1 nebo WD AAKS/AALS...)
rozumna skrin
kvalitni 450W-500W zdroj (Corsair, Fortron, ...)
Win Vista Home Premium 64b

Kdybyste chtel kvalitni zvukovku, repro a monitor, potreboval byste dalsich cca 8-10 tisic.
Pokud je naopak rozpocet i na monitor, bude se muset nekde setrit.

Deska: ASUS P5QL Pro
CPU: Intel Core 2 Duo E8400 BOX
ChladičCPU: Arctic-Cooling Freezer 7 Pro
GK: Gainward HD 4870 Golden Sample 1GB DDR5 9597
HDD: Western Digital Caviar SE16 3.5" 640GB WD6400AAKS
RAM: A-Data Vitesta EE 4GB (kit 2x 2GB) 800+ MHz
Zdroj: Seasonic SS-500ET-F3 500W OEM
Mech: Samsung SH-S223F černá, OEM
CASE: Cooler Master Elite 333

19938,- na alfacomp.cz

www.alfacomp.cz ...

AMD 20 169,- KC
www.alfacomp.cz ...

INTEL 19 360,-KC
www.alfacomp.cz ...

vubec nejlepsi je, pokud ti nekdo pc sestavi. kdyz si ho koupis jako hotove, treba tady z tech odkazu, zaplatis asi 20% navic, nez je cena jednotlivych dilu ze kkterych je pc sestaveno. cili pri cene 20 000kc se jedna o 4 000kc, ktere venujes nekomu jen tak . sam se stavbou pc zabyvam, takze vim o cem mluvim. a clovek, ktery ti pc sestavi si za to urcite nerekne 4000kc, takze ti zbudou prachy na kvalitnejsi komponenty.

co se tyka hdd samsung, ten bych asi nebral, daval jsem ho do jednoho pc, a dojem z neho byl , ze je pomaly, coz dokazuji i testy na netu.

to bych netvrdil. v alfě berou za sestavení 980 korun. To je znát u PC za 10 000, kde se člověk pere o každou kačku. Ale u compu za 20 000 se to ztratí. A každý díl 20% navíc? Hloupost roku. Ukaž mi e-shop, kde bys to z podobných komponent sestavil o 4 tisíce levněji. A Alfacomp má ty lepší ceny mezi prověřenými e-shopy. A pokud tazatel nemá žádného známého, který by mu počítač sestavil, musí prostě těch 980 korun obětovat. Podle mého se to vyplatí. Na www.czc.cz si účtujou za sestavení 545 korun. Někdo tvrdí, že ti ho sestaví i zdarma. Ale zas mají mírně dražší komponenty.

samozrejme ze jsem myslel 20% navic za cely komp, staci umet cist , a tvrdit, ze " u compu za 20 000 se to ztratí" , tech 980kc, je hloupost roku, ale od tebe. na prvnim miste je vzdy cena, kdyby to tak nebylo, nebyl by ani tento dotaz , za tech 1000kc si muze koupit dalsi hdd, na ktery si da system, cpat vsechno na jeden disk, to je tvoje dalsi hloupost roku

jenže pokud si četl pozorně, tak v mé sestavě těch 980 korun už je. PC tedy sestaví a za 19 000 korun bude mít kompletní PC. Kdo mu to postaví? Kamarád? A co když se vyskytnou problémy? V těch 980 korunách je zahoření, kompletace, všechno = žádné starosti. Chápeš? Nebo bys mu to sestavil levněji a zdarma?

"Kdo mu to postaví? Kamarád? A co když se vyskytnou problémy?" pc mu klidne postavim ja, za sestaveni si uctuju 300kc, a pokud bude mit problemy, ty resim v ramci zaruky zdarma

Co se zběžně podívat na předefinované sestavy u nějakých velkých prodejců \ stavitelů a pak to upřesnit?

czech computer- tam ti pc otestuji/sestavi zdarma..

bejvavalo ted to stoji asi 500,-

PC na HRY za 20000 - ubohosť.

a proc ubohost? vsak za 20000 pořidíš dobrou mašinu!
www.alfacomp.cz ...

No veď hej, ale na HRY?!

a co jako myslis že si na tom hry nezahraješ?
nebo se ti zda malo 20K dat za pc?

navíc dotoho vrazi 20K a ma na chvily pokoj,, a udela na tom i jine věci..