» Poradna » Notebooky

Herní pc do 17000

Dobrý den,dneska už jsem píši po druhé minule to bylo ohledně os do herního pc a tam mi jeden uživatel doporučil že si mám spíše sestavit pc než si ho najít v celku.Takže se znovu obracím na vás s otázkou jestli byste dokázali složit herní pc do 17000 kč a jestli ano tak mi prosím poraďte.Předem děkuji za odověď.

Odpovědi na otázku

Děkuji za odpověď. Mohu mít ještě jedno otazku unese tato sestava mafii 3 na low detaily?

Podle oficialnich pozadavku asi bude slaby procesor, chtelo by to alespon i5-6500, ale ten stoji skoro 6 000.