» Poradna » Ostatní

Herní pc do 16 000 kč

Nevíte někdo o sestaveném herním pc do 16k kč?Nechci sestavovat jelikož by mě to vyšlo hodně moc draho.. Prostě chci počítač, který by se nesekal, ale abych si taky zahrál nějakou tu náročnější hru jako GTA V Farcry atd..

Odpovědi na otázku

A co by tě na tom vyšlo draho? http://www.czc.cz/montaz-pc/clanekVybereš si HW přesně podle svých potřeb a necháš si to zadarmo složit. Domů ti to přijde jako hotové, funkční PC (včetně OS, pokud ho objednáš také) a nebudeš platit HP, Lenovu a podobným vykukům za sračky s totálně osekanou GTX 745, kterou jsou schopní narvat i do PC za 28000kč i když je to šunt v hodnotě sotva 2000kč.

Nekrmit, odpověď dostal několikráthttp://www.zive.cz/poradna/srovnani-pc/sc-20...

Takže kouká přesně po těch parodiích na herní sestavy*, které mají místo grafiky jen atrapu jménem GTX 745 * Pozor, výrobci je jako herní sestavy nikde neprezentují. To jen Alza si z toho udělala lákadlo na pitomce zařazením do kategorie "Herní PC".