Herní PC cena

Dobrý den, kamarád mi nabízí herní PC s cpu FX 9590, gpu RX Vega 64 nitro+ A zakladka asus formula Z, 32 gb ram, je jeho cena 25 000 vhodná ?

Odpovědi na otázku

Jinak 1000 gb hdd a 500 gb ssd

hele kdyz chces delat charitu, tak kup kamaratovi rovnou nove PC a rekni mu at si to stare necha

"Kamarad" se zjevne potrebuje zbavit srotu. Kdyby nebyl az takovy fanousek jedne znacky, slo by mu to lip. :o)))))

Kolik mu za to mohu reálné nabídnout prosím ? Nikdy jsem většinu komponentu nedohledal prave.

Neber ho, za ty penize si radsi kup novy

Ahoj,takhle jak si tu sestavu popsal, tak bych za to nedal nic.Chce to komplet seznam komponent a zda jsou ještě v záruce. Navíc je to už mrtvá platforma s lepšími nástupci jak v CPU tak i GPU (hlavně ta spotřeba a odpadní teplo).Za o něco vyšší cenu by jsi možná sestavil nové PC, výkonější a mnohem méně žravé se zárukou na všechny komponenty.

Kolik mu za to muzete nabidnout Vy, to fakt nevim. Ja bych si to vzal za odvoz a po dilech to rozprodal. Jako PC na hry bych to pouzivat nechtel a totez radim i Vam.Kupte si novy pocitac. Nebo vyzradte cenovy ramec a my Vam tu neco navrhneme.

Nějakou cenu má ta grafika. Ostatní je šrot.Ale jinak hodnej "kamarád"

Kolik mu tedy zakomplexovaná mohu nabídnout abych neprodělal?

Porovnaj ceny komponent niekde na bazari a rozhodni sa.

Je tedy 15 000 v pořádku ? Grafiku jsem našel něco okolo 10000, zakladku asi 3500, procak jsem nenašel a ramky okolo 5000, case asi 1500, hdd a ssd asi za 2500 ?

Jenže za 10 000 si koupíš lepší grafiku, co nebude tak žrát. Podívej se na nějaké testy, většinou je výkonem někde dole, ale spotřebou jako první v žebříčku.https://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/5...

Pokusím se tedy co nejnižší cenu a nepotřebné komponenty typu procesor a deska prodam a vyměnim.

to neprodáš

Nesmysl.Pokud mate k dispozici 25k, tak si za to kupte novy pocitac.Ale jsou to Vase penize, klidne je prohodte oknem. My jsme Vas varovali.PS: A ono asi neni az tak spatne, ze je kamarad blbec. Kazdy holt neni nejbystrejsi. Horsi je, ze Vas chce vzit na hul. :o(

4000-5000 a to jen za tu grafiku. Ostatní za odvoz.

FX 9590 je tak užranej šunt, že to na běžné použítí nikdo nemůže myslet vážně. Já FX9xxx chci do sbírky - ale víc jak litr sem za něj odmítl dát (fakt po něm toužím, mám pro něj i desku na které zahoří :D )Ceu z toho máí jen ta Vega 64 a ta má hodnotu 5k.. aneb kámoš tě chce pěkně oje..t :)

tohle doma mít nechceš

Grafika tak 6k. SSD tak 1500. Něco za skříň a zdroj. Desku s procesorem bych mu nechal. Ta je bezcená.

Ale osoně bych to vůbec nekupoval.

500GB SSD 1500? to je nové, jeté SSD cca polovinu. Kdo by navíc na herní PC chtěl 500GB SSD? Osobně mám problém dát hrané hry na 1TB SSD a to mám systém na jiném.1TB HDD he tak 2-3 sta, za tolik se dají pravidelně sehnat na inzerátV té sestavě má cenu grafika a RAM. 32GB DDR3 na inzerát by mohlo jít prodat kolem 2 tisíc, Vega 64 je křáp co žere a má mizerný výkon, teď jsem prodával výkonnější a úspornější GTX1080 za 6 tisíc, takže za tu vegu možná 5.

Podle mě nějakejch 13 000,-

Tak 10, CPU bída, grafika sice relativně výkonná, k tomu CPU overkill, ale je to sestava která si vezme v případě gold zdroje kolem 600W ze zdi. Moderní počítač za 25k bude výkonnější a spotřeba bude sotva poloviční

Je to snad nejhorší komplet v historii, který jde dát dohromady. Jako domácí přímotop dobrý

Tahle sestava je taková, no. Mít to doma, tak bych se nezlobil, je to stále výkonově slušné, ale nikdy bych si ji nekoupil ani za 5000, přitom má určitě výkon sestavy kolem 15-20 000... Být tím kamarádem a chtěl se toho zbavit, tak to rozprodám po dílech, to je mnohem lépe prodejné, zajímavé jsou RAMky pro upgrady starších sestav, deska pro někoho na náhradní díly, CPU pro sběratele kuriozit, atd... Pokud je slušná case a zdroj, což patrně ano, tak to bych nechal jako základ pro nový komp.

Výkon sestavy má za 15-20 tisíc, tedy low end, ale přikon jako sestava za 100 tisíc, tedy high end aspoň v mainstreamových platformách.

Za ty peníze bych si postavil zcela nové PC. Tady za něco stojí jen grafika (ale nevíš , jak moc ji zatěžoval, v jakém je stavu) A snad SSD (tady ověřit nějakým programem , třeba CrystalDiskInfo) v jakém je stavu. Osobně bych do toho nešel připlatil si a postavil moderní a lepší PC. 25000 korun, to je moc. Procesor je ten horší, jaký kdy AMD vyrábělo. Velká spotřeba a zahřívání. Paměti jsou asi DDR 3, že?