Herní NT do 30k

Hledam nejaky vykony NB do 30 000,-Kc
Predstavoval bych si neco s 4GB RAM, min. 300 GB HD, slusna herni grafika, TV tuner, Visty v cene, LCD do 17palcu

Potrebuji to na nejakou tu gamesku, Photoshop, beh napr. 10programu najednou.

Diky za tipy

Odpovědi na otázku

nějaký rozumný důvod proč ne PC? na to všechno by se hodil daleko víc s několika násobně vyšším výkonem

Skola -domu - skola - domu - skola...

nedokazu si predstavit ze budu sebou tahat velky case, monitor atp...

jak píšou pode mnou, někde musíš slevit ... herní notebook prostě není - jsou sice s herní grafikou (3650 nebo 8600M GT nepovažuju za herní grafiky), ale ty rozhodně nestojí 30k, navíc pak už tak nesplňujou požadavky mobility kvůli chabé výdrži baterky

tudíž na tvym místě, pokud bych potřeboval ntb do školy (poznámky, porgramování apod.), vzal bych nějaký HP Compaq, třeba nějakou verzi 6720s, z dražších Lenovo R61 a došetřil nějakou tu korunu na herní PC - z her budeš mít lepší zážitek a budeš mít kvalitní notebook se slušnou výdrží

Toť můj názor a doporučení, nicméně rozhodnutí je na tobě

Chcete Porsche za cenu Trabanta.

trabant ma v dnesnej dobe hodnotu tak 50kc s dph. Treba vyckat 5 rokov a bude mat hodnotu novej octavie

Já si koupil HP Pavilion dv5-1060 a jsem spokojený. Assasin's Creed jede naprosto v pohodě. Teploty jsou okolo 80°C. Notebook není nejpevnější, někdetotiž výrobce ušetřit musel.

Tak mas v podstate len 2 moznosti: bud zlavis z narokov, alebo pridas na cene. Notas s takymi parametrami ako si uviedol (17", 4GB RAM, >300GB disk, herna grafa, tv-tuner) za 20 tisic Kc nezozenies. Neexistuje!

Tomu co pozadujes zodpoveda napriklad ASUS G70S (modely 7T015J a 7T028J), alebo Sony Vaio VGN (AR61ZU, AR71ZU), ale to su notasy s cenou 2000euro a vyssie, cize okolo 50 tisic ceskych korun...

Dalsi DEMENT!

Pise "DO" 17 palcov, co vobec nevylucuje 15,4". A akych 20 tisic? Chce do 30 000!!!

A do 30 000 Kc zozenies bud tu 17" alebo 15," so slusnsejsimi parametrami.

Ked nevies citat a mas IQ pod 60, tak nenavstevuj internetove diskusie.