» Poradna » Notebooky

Herní notebook

Dobrý den,chtěl bych poradit jaký koupit herní notebook pro syna. Hraje LOL a cena cca 30.000 až 35.000,-Předem díky

Odpovědi na otázku

Musí to být notebook? V toto rozpočtu se dá sestavit poměrně slušný herní PC kompletně i s monitorem, OS, klávesnicí a myší.

bude ho používat i na internátu, takže radši jo

Nejlepší možná volba. Při porovnání na Alze jsou tam stejně výkonné notebooky za 35k. Tenhle za 27k je top volba. Vůbec bych neváhal a hned ho bral.

Dobrá volba, asi bych spíš šel do 144 Hz, jelikož má vyšší jas. Ale to už je jen detail.

Není výchovné dávat dítěti školou povinnému tak drahé věci, co až bude chtít auto? taky otec koupí něco lepšího? Za 15 tis. by měl dostatečný NTB, a i to není málo. To, že si něco málo přispěl je dobře, ale přiměřenost by tu byla na místě. Jestli půjde na VŠ počítám zatím nevíte, a i kdyby, to už noťas stačit dávno nebude, takže tak.

Ty voe, druhej takovej. Pan se tady pta na radu s vyberem notebooku a vy tu rozebirate jeho rodinnou situaci a vychovne metody. Rada (ktera plati obecne) - neserte se do cizich lidi, po jejich rodine a soukromi vam je houno....

Přesně. Děkuji.chtěl jsem poradit s notebookem a ne výchovou.

No jo no, ty prášky potřebuje.

Hele, lékárny ještě nikdo nezavřel, pro prášky si jít můžeš.

Ne, za 15 rozhodně nemůže mít notebook na kterém jdou hrát hry. Je snad starostí této počítačové poradny zjišťovat jaké mu rodiče koupí auto?! Tady půlka lidí tomu klukovi jen závidí že dostane notebook lepší než mají oni desktop.. achjo.

Závidí, třeba já.

Já jsem nedostal notebook nikdy žádný, natož herní ale nějak se s tím že jiný má majetnější rodiče smířím. To zvládneš taky.

Zvládnu, no. Tak nějak chápu, že jsou lidé, co sice mají herní notebook nebo desktop, ale zase nemají třeba plnou knihovnu knížek...

A navíc, mně nejde o to, že by byl někdo majetnější - mít lepší hardware ještě neznamená, že je někdo majetnější a naopak...

Když šel na střední , tak dostal notebook za cca 13.500,- a po 3 letech je to katastrofa. Jinak to není žádné malé dítě a již nepotřebuje vychovávat. Auto mu kupovat nechci a nebudu. A je to poslední notebook který dostane a proto chci pořádný.

To že chcete koupit počítač za 35 000 opravdu není žádné kacířství a upálení na hranici se bát nemusíte. Závistivé trolly vůbec neřešte a raději povězte jakou preferujete velikost a jestli je důležitá vydrž na baterii.

velikost 15 až 17. Jinak nemusí být vyloženě herní, ale aby zvládl občasné hraní a s dobrou grafikou

Tez si vem prasek a k tomu mokrej hadr na hlavu.

Cokoliv s Thunderboltem a k tomu eGPU.

Ze zkušenosti mojí i známých bych v téhle cenové kategorii doporučil Lenovo, sám mám Lenovo Y700 což je počítač zhruba stejné kategorie jako chcete Vy a jsem s ním spokojený už skoro pět let a do dneška na něm bez sekání rozjedu v podstatě jakoukoliv hru, naposledy třeba remake mafie (samozřejmě dnes už se musím uskromnit s detaily i FPS, ale použitelné to pořád v klidu je).Dobře vypadá třeba tenhle: https://www.alza.cz/lenovo-legion-5i-15Ušetřené peníze z budgetu bych investoval do druhého SSD, které si tam syn ve svém věku určitě dokáže i sám namontovat.