» Poradna » Notebooky

Herní notebook

Dobrý denChtěla bych poprosit o radu lidí kteří se vyznají. Potřebovala bych herní notebook na hry (dota, assasins creet , papers please) prosím napište mi jaký by byl nejlepší a hlavně nejlevnější .Předem děkuji Nikola

Odpovědi na otázku

MSI GT73VR

Najlepsi a zaroven najlacnejsi sa trocha vylucuje, zrejme si myslela v najlepsom pomere cena/vykon. Napis radsej cenovu hladinu o akej mas asi predstavu, nech ti poradia v danej cene, lebo si viem predstavit ake odpovede ti tu budu prichadzat, ktore s nejakym poradenim nebudu mat nic spolocne.

cenový limit ?

Už je to vyřešeno.Tazatelka evidentně bude kupovat nejlepší poměr cena/výkon/kvalita tedy MSI GT73VR