» Poradna » Notebooky

Herní notebook

Doufám, že se najde někdo rozumný, který mě nebude nadávat a poradí mi... Potřebuji nový notebook převážně na hraní her (hlavně minecraftu, ale nemusíte mi za to hned nadávat...), měl by mít 15,6 display a i7... víc tomu nerozumím. Cena by měla být asi 20k - 30k. A ještě k tomu bych na něm chtěl natáčet videa na YT, hlavně teda z MC a potřebuji, aby se to nesekalo... Nejvíc mi padla do oka značka MSI, ale nebráním se i jiným. Vím, že na hraní je lepší PC, ale já nejsem pořád doma a často jezdím někam jinam, kde ten výkonnější notebook potřebuji, proto nechcu PC ale NB... Poraďte mi prosím, nechce se mi kupovat něco a pak zjistit, že to je špatné.... Diky za každou (pozitivní ) odpověď.

Odpovědi na otázku

Je dobrý? Máš s ním vlastní zkušenost nebo hodnotíš jenom podle parametrů?

Je dobrý. To bývala ve škole trojka, ne?Zkušenost vlastní nemám, jen zprostředkovanou - hlučné ventilátory chlazení a trochu se hřeje levý spodní roh při zátěži.

V podstatě se dívej po modelech s alespoň GTX1050 a výš, a procesory s HQ na konci, a minimálně 8GB ram. Pak si pohlídej, aby byl display antireflex nebo mat, NEMĚL 4K rozlišení, protože to ty grafiky neutáhnou.

A co toto? MSI GP62 7RE-1043CZ Leopard Pro

A nebo toto?I když nevím, jestli bude i5 dobrá... já tomu moc nerozumím...MSI GP62 7RE-1043CZ Leopard Pro

Já bych šel do tohodle, akorát nevím, jestli ti ta i5 bude stačit na streamování. Nicméně pořád platí i5 + GTX1060 >> i7 + GTX1050 Ti, i když na MC by ti asi stačila i ta 1050. Co se týče MSI, tak GP62 a GE62 mají stejné tělo a chlazení, ale GE62 je taková vyšší třída - lepší displej, barevná klávesnice, GTX1060 atd.https://www.alza.cz/asus-rog-gl502vm

už ti poradili, nezabudni na chladiacu podložku, tašku a drôtovú myš.