Herní notebook za bezkonkurenční cenu

Ahoj, mrkněte na tohle:http://www.pcexpert.cz/notebooky/vbi-compal-hel8... cena: 32.160,- s DPHKonfigurace:ProcesorIntel Core Duo Frekvence2x 1830 MHzÚhlopříčka15.4 “ Rozlišení displeje1280x800 pixelůTyp displejeWXGA Glare Paměť (RAM)1024 MBTyp operační pamětiDDR2 Kapacita pevného disku100 GBRychlost otáček pevného disku7200 RPMMechanikaDVD±R/RW DL GrafikaNVIDIA GeForce Go 7600 256MB Čtečka karet4 v 1 Webová kameraAno Zvuková kartaIntel High Definition audio Integrované reproduktoryAno BluetoothNe WiFiAno PCMCIA slotNe Express Card slot1x IrDANe LAN10/100/1000 Mbps Modem56 Kbps USB3x USB 2.0 FireWireAno Paralelní portNe Sériový portNe Dokovací konektorAno S-Video výstupAno DVI výstupNe VGA výstupAno Výdrž baterie (až)3.0 hod.Typ baterieLi-Ion Hmotnost2.80 kgŠířka360 mmVýška40 mmHloubka265 mmOperační systémbez OS Záruka24 měsícůRecyklační poplatek 30 Kč vč. DPH

Odpovědi na otázku

Mno....docela masakr. Neni tomu v podstatě, co vytknout.Škoda, že teď na něj nenám prachy, hned bych do něj šel :)

No az na tu grafiku to vyzera celkom fajn ... ale mam uz doma lepsie :)

ZAs ta trapna reklama jak na foru. Panove co se divate jen na cenu a vybavu. Musite to brat z sirsiho hlediska. Potom se da klidne zjistit ze sice ten NTB je levny ,ale pokud se me neco pokazi nebo budu mit problem tak se me to pekne prodrazi.Divejte se tez na:-kvalitu NTB(zpracovani, stabilita....). U levnych znacek se napr. casto vyskytuji praskani pantu a servis to nekdy neuznava.-kvalita displeje, ono je sice pekne ze ten NTB je nadupany ,ale kcemu me to je kdyz jedisplej na...-jak je kvalitni a rychly servis, ono docela nastve a prodrazi kdyz clovek musi cekat mesic na vyrizeni reklamace-jaka je na nej tech. podpora. Za par let treba budu schanet ovladace a muzu zjistit ze vyrobce prestal existovat.-....Jak se rika levne koupene , dvakrat placene.Neznam ten NTB ani toho vyrobce ,mluvim obecne.

za bezkonkurenci cenu? to bych ani nerek... koukni treba na tohle http://www.alza.cz/notebook-asus-f2j-5d003-d... za stejnou cenu lepsi znacka i vybavenima lepsi grafiku a integrovanej bluetooth

grafická karta rozhodně vykonější není jelikož se jedná o radeon x1400, který je rozhodně pomalejší než výše uváděná 7600, něco jiného by bylo, kdyby byl osazen grafikou x1600, kde by se již dalo uvažovat o tom či vybrat nVidia GO 7600 nebo Radeon x1600, ale x1400 by byla volba,která vede k nižšímu grafickému výkonu. Pravdou ovšem je, že by se mělo hledět na kvalitu provedení, jelikož takováto cena za takto vybavený notebook se mi zdá poměrně nízká a nabízí se otázka, kde byl určitý peníz ušetřen. Já sám mám v notebooku grafiku 7600 a výkon je plně dostačující. Zkoušel jsem hrát Brothers in Arm na plné detaily a pro grafiku to nebyl sebemenší problém. I Radeon x 1600 se dá spíše porovnávat s 6 řadou nVidie např.6600GT, která je v některých hrách dokonce i přes své již poměrné stáří výkonější.