» Poradna » Notebooky

Herní notebook do 50.000 kč

Zdar neví někdo o nějakém slušném herním notebooku do 50.000 kč DÍK.

Odpovědi na otázku

Konečne správne závislý hráč

za 50k zas tak moc muziky nebude, za to se dá pořídit ruzný herní desktop, ne notebook.

"ruzný" mělo být rozumný

Doporučuji MSI GT72S. Asi nejlepší herní notebook.

mrkni na nabidky goldmaxu. Notebooky se daji celkem slusne konfigurovat http://www.goldmax.cz/obchod/

český goldmax je banda idiotů, co mají staré zboží a jsou předražený. Chtěl jsem se s nimi domluvit na upgrade, ale nejsou schopný základní podpory, když už tak koukni na nabídku goldmaxu v německu nebo v anglii tam jsem se skvěle domluvil, mají tam nové zboží. Určitě bych nešel do Asus nebo Acer (predator) mají vysoké teploty, špatný obraz a ztreslený zvuk nekvalitnimi ekvalizéry.. odpad převlečený do drahého provedené. Zkusil bych clevo, alienware nebo origin, mají notebooky stavěné na SLI (3 vetráky, vysoký počet heatpipe + pořádnej 300w zdroj ) chlazení je daleko učinnější. S tímhle cenovým limitem se bohužel na tyhle značky nedostaneš a nejlepší notebook za 50k tedy MSI GT72

Skládačky Clevo nejsou kvalitní a AW už vůbec ne. Zrovna jsem z jednoho přešel a už nechci.