» Poradna » Notebooky

Herní notebook do 40K

Zdravím, prosím o radu, chci si koupit herní notebook do 40K. Můžete mi sem postnout někdo, kdo tomu rozumí ? Displey 17-17,3 palcu, nejlíp 120Hz nebo 4K. Na počítači potřebuju rozjet hry jako CSGO, LOL, Battla, GTA V....Značky preferuji ASUS/DELL/MSI. Děkuji

Odpovědi na otázku

No tak parametry znáš, tak si nějaký vyber, ne?PrasatkoPee

Tak já tomu tak nerozumím, jak nějaký mistři tady :) a třeba někdo může poradit i ze zkušenosti s některých z počítačů

Jinak řečeno nechce se mi hledat, tak to najděte za mě? Zkus vyvinout nějakou snahu a hod sem tvoje návrhy a kdyžtak ti řeknem co dál.

Ono stačí omezit display na 120hz. Hned vám vypadne jen asi cca 30NB, pak omezíte cenu a velikost, vyhodíte slabé NB s GTX 1050, které by 120 fps nedaly. A zbudou vám tak cca 2-4 modely s cenou okolo 40K, které mají GTX 1060.Pak už je to na vás, jaké parametry ještě hledáte. Takže tedy není žádné nepřeberné množství. Moc možností není. Šance, že se tu najde někdo, kdo je má vyzkoušené jsou také mizivé. Výrobci ty NB střídají jak ponožky. Každý pátek jiný model, když to přeženu, takže těžko soudit. Leda nějaká recenze, pokud najdete na netu.Spíše se zde naskýtá otázka, proč chcete 120Hz, nebo 4K rozlišení? Dále se nejde nezeptat zda nebude lepší desktop. Jen málo lidí opravdu potřebuje takové dělo jako NB. Většina ho jen, z mě nějakého záhadného popudu, prostě chce.

Třeba https://www.alza.cz/acer-predator-helios-300-17 nebo počkat na nové kde bude coffee lake ale nevím kdy a kolik budou stát,,ale výkonově je to pořád slabé oproti stolnímu PC za 40 litrů,,,