» Poradna » Notebooky

Herní notebook do 30K

Zdravim vsechny. Rozmyslim koupi noveho herniho NTB s rozpoctem do 30.000,-. Pokud mozno displej 17, nikoliv 15.Prozatím mám tento předvýběr https://notebooky.heureka.cz/asus-fa706ii-au016t/Prosím o radu a zhodnocení. A ano, chci herní notebook, nikoliv stolní PC a kancelářský NTB..Predem mnohokrat dekuji za Vase tipy!

Odpovědi na otázku

Pokud je priorita her, malinko bych připlatil a vzal tento https://www.alza.cz/lenovo-legion-y540-17Je celkově kvalitnější s lepším displayem, chlazením a hlavně výkonem na hry.

Super, moc děkuji za radu! Ačkoliv už je to tedy nad rozpočet a ani jsem nenašel levněji, než na Alze..

Můžeš zkusit to samé s 1660Ti, zas takový rozdíl ve výkonu tam není. A nebo levnější 15,6" variantu a dokoupit monitor.

Dobry kousek za prijatelnou cenu. Pominul bych i to ze ma nejmensi vykon ze vsech 2060 dle notebookcheck. Celkove

Bliz k te castce mozna:https://www.czc.cz/acer-nitro-5-an517-51-553... Niz bych ale jit nedoporucoval. Ten Asus ma slabou grafiku.

Raději stolní PC na hraní, věř mi. Jinak 15,6 není nic malého a je to v pohodě.

Ano, vím.. Proto jsem již v původním textu psal, že žádám o radu k hernímu NTB a jsem si vědom nevýhod..

S tímto rozpočtem asi nic lepšího kromě nějakých akcí asi momentálně nenajdeš, pokud nespěcháš, možná se během 1-2 měsíců objeví víc modelů a kombinací, ty Ryzeny 4k jsou zatím stále celkem čerstvá novinka.Jen ta grafika je trošku slabší, takže u některých her bude třeba oželet kvalitu nebo rozlišení.Pokud jsi student a chceš to tahat na intr/koleje doporučuji si připlatit za pojištění proti rozbití a krádeži.

Pokud je student, tak pojištění proti krádeži mu je na nic, protože pravděpodobně nebude mít k dispozici samostatné obydlí "přiměřeně" vybavené zabezpečením proti vniku cizích osob a asi těžko bude přepravovat počítač v obalu zamezující jakémukoli poškození, atd...