» Poradna » Notebooky

Herní Notebook do 20 tisíc

Dobrý den, mohli by jste mi prosím poradit co nejlepší herní notebook do 20 tisíc s grafikou od Nvidia? Vím že do 20K to nejsou žádná děla, ale aspoň co nejlepší půjde.Nejlíp Asus, Lenovo (Nvidia)Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Odporucam otvorit si nejaky eshop a zadat tam cenovy rozsah od X do Y a sam uvidis, co aka znacka za tu cenu ponuka. Lenovu by som sa vyhol osobne.Vacsinou vzdy najdes velmi podobne parametre u vsetkych znaciek. Niekto da v konkretnom modely trebars 8GB RAM + HDD a niekto da 4GB RAM a malinky SSD atd. Graficke karty vacsinou rovnake v danej cenovej kategorii.

NB za takovéto peníze bohužel nejsou ještě moc na hry. Stolní už by něco zmákl, ale nb je prostě nb. Osobně bych zkusil ještě počkat, zda nějaký výrobce nevydá nb s GTX 1050 nějak levněji. GTX 1050 totiž v nb bude na hony vzdálená starším kartám, jako je třeba GTX 960m, které se dávali do strojů v této cenové kategirii.Nejlevnější, co jsem našel je:https://www.alza.cz/acer-predator-vx-15-d4652... ale má jen pomalý 5400ot disk, což může být občas trochu problém, nebohttps://www.czc.cz/msi-gl62m-7rd-202cz-cerna... ten už má alespoň 7200ot, ale pořád to není ssd!Opravdu nutně potřebujete notebook? Herní notebooky ztrácí smysl. Nejsou totiž příliš mobilní. Nízká výdrž a baterku a většinou vyšší váha. Nemluvě o tom, že brutálně rychle zastarávají.

Dobrý den, děkuji za radu. Pojedu na nějakou dobu do ciziny, takže notebook potřebuji a občas si zahrát nějakou tu hru...Nechci za to dávat víc jak 20 tisíc... Většinou najdu nějaký s grafikou 940M 2GB, 8GB RAM, a nějaký i5...Ono stačí když to aspoň zvládne ty minimální detaily

Notebook do 20ti tis. si můžeš najít sám i bez cizí pomoci.. Piškvorky si na tom zahraješ, o tom žádnáááááá.. Až ten noťas upečeš, můžeš se tady s námi o tu radost podělit.. Výroba notebooků je za poslední dobu velice výnosný byznys pro všechny značky, a proto se vyrábějí tak, aby kurvítka těch zmetků zapracovaly včas a uživatel si hned běžel koupit novou náhradu.. Kdybych si měl nutně dnes koupit notebook, nedal bych do něj víc než 10 tisíc.. Páč notebook se prostě nevyplatí.. Ale to je jen můj úhel pohledu na dnešní zkurvenej svět..

No jedu do ciziny, takže proto si ho kupuji... Nechci právě za to dávat víc jak 20 tisíc... ale věřím, že nějaké hry by to na ty minimální zvládat mohl :DZahraji si klidně starší nebo nové méně náročné hry... ale chci právě najít co nejlepší do těch 20 tisíc.

To je v ramci cenoveho limitu asi jakztakz dobra volba.Akorat od te grafiky toho az tak moc cekat nelze. Tak aby pak nebyl zklamany.. Viz http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-950M.1... .

Děkuji prozkoumám to

940? najdi si tady diskuze jak brečí že to nezvládá hry ani na nejnižší detaily

950M. To uz je o neco lepsi. Staci si projit ty testy.A i ta 940M neco dokaze a na mene narocne a starsi veci staci. Zvlast kdyz clovek nemusi mit ausgerechnet FHD laptop.

Lepšie je našetriť 4 tisícky a kúpiť tento:https://www.alza.cz/acer-predator-vx-15-d4652...

Děkuji, ale už jsem zakoupil

Nakonec který pokud to není tajné?