Herní notebook do 15 000 Kč

ahoj, chci si pořídit nový notebook a rád bych, aby zvládal i náročnější hry a aby byl spolehlivý. Mé požadavky jsou aby měl pokud možno větší display (nejlépe 17 palců) a aby byl s numerickou klávesnicí. Notebook bych si pořídil nejspíše přes nějaký intenetový obchod, pokud by nebyl na dosah v našem městě (Jihlava). Předem děkuji za vaše rady a tipy :)

Odpovědi na otázku

prozatím u mě asi vede tento

http://www.gigacomputer.cz/cs/zbozi/315795-hp-pavi... lion-g7-1101sa-charcoal-grey.html

Pokud je hrani tvoje priorita, porid si PC. Notebooky nejsou delane na hry, i kdyz se tak nektere tvari - zvlaste pak ty ve tve cenove kategorii. A nebo si priplat za prodlouzenou zaruku, u techto "hernich" notebooku se urcite vyplati ;)