Herní myš

Zdravím.Vím, že těchto témat už je tu určitě dosti, ale přeci jen se chci zeptat. Potřeboval bych poradit nějakou herní myš kolem 1000 Kč. Nejlépe nějakou na hraní CS:GO. Chtěl bych aby měla funkci tzv. "dvojklik" nebo nějakou podobnou.Děkuji všem dobrým lidem kteří mi poradí.

Odpovědi na otázku

jestli chceš pořádnou myš na csko tak ti můžu z vlastní zkušenosti doporučit rival 100 od steelseries, myš je docela dobrá, ale kdybys měl zhruba o 500 víc tak si můžeš vzít jejího brášku Rival 300 nedávno sem si ji koupil a je to podle mě nejlepší myš na csko atd... :)

Nad těma nejvíce přemýšlím, díky :)

mrkni na A4Tech řady Bloody. Pochopitelně drátové.

Měl jsem 2x Bloody TL8 a v obou dvou případech sám začal blbnout software myšky, takže ty už nechci :) ale díky za radu