Herni myš

Dobrý den, mohli byste mi prosím napsat pár tipů na nějakou kvalitní herní myš kolem 1000Kč?
Našel sem například tuhle, která vypadá dobře www.alza.cz ...

Odpovědi na otázku

Tu jsem zrovna myslel.

Ta gigabajtka vypada v celku pekne urcite s ni neudelas spatne ;)

ja osobne mam:
http://www.alza.cz/a4tech-xl-747h-gaming-mot... ...

stoji cca 500Kc ale bohate staci... je to moje druha A4tech myska a muzu rict ze za ty penize pro normalni hrani je uplne super, software je dobre propracovanej scroll lockem si muzes prepinat dva rezimy, zavazi ma a perfektne sedne do ruky...

jestli chces usetrit petistovku tak muzes :)