Herní Myš s ..

Zdravím,hledám na netu nějakou pokuď možno herní myš.optickou ( ne laserovou! brrr ) min. 5 tlačítkovou, svítící. A hlavně aby měla nějaký bytelný kolečko rolovací / masivní. Já nevím co s těma myšema dělám ale za rok jsem odkouřil 3 herní myši a vždy mi šlo do kelu kolečko rolovací..... A ja reklamaci mi to neuznali. Takže ups. Tak hledám nějakou co fakt má bytelný rolovací kolečko. Měl jsem myš za 1500,- zallman , pak jsem měl myš za 1200,- nějakou z JRC už nevím značku. Pak jsem měl myš nějakou z Losanu za 600,- a ta šla kouřit hodně rychle. Tak já fakt nevím co si koupit už za myš na x let. Ano hraju hry jak divej!. Cena myši tak do 1000,- Víc do toho fakt asi už nedám. Tak děkuji za typy.

Odpovědi na otázku

A podle tebe laser funguje na principu páry? Je to také optika, takže pokud se ti nelíbí laser, tak se ti nemůže líbit ani "optika".Kup si nějakou pořádnou myš a ne křápy od Zalmanu (=výrobce všeho možného, jen nic nedělá pořádně). A požadavek na "svítící" myš je také hovadina. To je to poslední, co má u pořádné myši smysl řešit.Třeba myši od Logitechu mi zatím vydržely dlouhá léta bez problémů (když vynechám G700 s vadnými spínači, ale po výměně za G700s v záruce jede bez problémů už více než 3 roky a je stále jako nová).

sice netusim ze ako niekto moze znicit mys za 4 mesiace ak ju nehadze o podlahu ale OK....Takze v tvojom pripade by som siahol bud po niecom lacnom co budes kazde 4 mesiace hadzat do odpadu alebo kupit nieco co je vyslovene pre profi hracov. Napr.:https://www.alza.sk/mad-catz-rat-pro-x-d46929... Jedinu nevyhodu by som v hore uvedenej mysi videl v tom ze by som sa dost bal ze sa ta mys v noci prebere a zožere ma....

fck..... myš za 200€ ehm.... asi jsem divnej..... ale to už mi fakt skoro příjde perverzní ;) ->> a obavy z toho, že zaútočí bych měl taky ;))BTW: hlasuji pro Logitech, stejně jako kolega výše, dlouhé roky funguje OK - poté, co jsem odrovnal krabici od bot (a mám fakt velký nohy) plnou levnějších nebo dražších dobrot od geniusů, hamy, zallmana a spol....

Suhlasim s Tebou, tiez mam myš za 14€ od Logitechu a myš mi funguje 2 roky a tipujem ze este 2 vydrzi. Inu ako Logitech som v zivote nemal a ani mat nebudem. Nemam chut experimentovat a pochybujem ze existuje firma s podobnou tradiciou a kvalitou myší... Vlastne raz som mal Microsoft, ale ta šla po 2 mesiacoch do šuflíka a tam aj ostala.Ale v jeho konkretnom pripade si myslim ze tych 200€ = 5500 CZK nie je az tak moc... ked si uvedomis ze jeho mys v priemere stala 1200 CZK a za rok ich rozbil 3 co ho stalo 3.600 CZK... za dva roky to mas 7.200 CZK.... takze ak si kupi mys, za 5.500 CZK a ta mu vydrzi 2- rocnu zaruku tak "JEŠTĚ VYDĚLÁ"

ad kvalita, ne ze by nebyla o neco lepsi nez jinde ale nedavno jsem resil jiz po zaruce rozbity mikrospinac, na vicero forech oznaceny jako vyslovene sunt za par korun v mysi anywhere MX za 1500, ted stoji nahrada kolem 1600. Takzesi o tom dat nejlevnejsi shitnou a nejvic namahanou soucastku do notebookoveho hiendu myslim sve...

Já mám třeba Asus Echelon, dobře sedí v ruce, kolečko zatím funguje skvěle a ještě nebyl jediný problém, ale zatím ji mám jen půl roku, což je oproti tobě úspěch a to hraju taky hodně často (třeba lolko, kde se myší kliká v kuse) Ovšem... Je laserová, takže nic

Asi tě nenapadlo myš kouřit, jako jeho.

taky nechápu, co mu tak vadí na laserové myši.

Měl jsem laserovou myš přibližně rok a nebyl jsem s ní moc spokojenej, jelikož pohybovala kurzorem myši snad centimetr a půl nad podložkou. Optická je podle mě přesnější s nižší odezvou.

Presne kamo! :D

Přijde mi vtipné na základě jedné zkušenosti zahodit všechny lasery. Pro srovnání. Logitech G700s:- nereaguje po zvednutí o cca 2mm - odezva 1ms- s přesností nemám sebemenší problémA znovu opakuji - laser je také optika!

zřejmě nějaký hulibrk...eee, vlastně hulimyš