» Poradna » Ostatní

Herní myš pro velké ruce

Už pár let Jsem vášnivým hráčem hry CS:GO a potřeboval bych si koupit novou myš. Problém je s velikostí mojí ruky (21cm na výšku a 11,5cm na šířku). Je na trhu nějaká myš pro fps hry, která by mi mohla sedět? Doteď jsem měl myš A4tech Bloody A90 Blazing V-Track Core 2 (šířka 68mm, výška 44mm, hloubka 126mm, hmotnost 144g), a ta svojí velikostí byla nedostatečná. Pokud by to šlo tak bych se chtěl vejít do 1000kč ale není to nutnost. Má s tím někdo zkušenosti?

Odpovědi na otázku

Stejný problém řeším pokaždé když mi umře myš a to nemám velkou ruku.Bohužel v e-shopech nepovažujou velikost za důležitý údaj takže většinou přijdu do kamenného obchodu,vyžádám si největší myš co mají(vždy na mě nevěřícně koukaj)a dohodnu se s nima,že si ji vyzkouším a případně vyměním za jinou.

dneska je to často balené v prolisovaném blistru, takže si jde nahrubo zkusit do pazoury i bez rozbalení. Jinak na mojí pracku stačí Bloody T7.

měl sem V8 bloody, ale už jí nechci. Ted mám defenderhttps://www.czc.cz/defender-redragon-mammoth... super je to tlačítko na granáty

Vypadá dobře, nejspíš ji vyzkouším. Děkuji