Herní konzole

Jakou herní konzoli byste si vybrali?http://www.nerozhodni.cz/jaka-konzole-je-lepsi

Odpovědi na otázku

Nejvíce doporučuji XBOX, a to buď 360 nebo nový One. Playstation je těsně za ním, spíše bych si počkal na verzi 4. Nintendo je u mne třetí, také není k zahození. Ostatní konzole nedoporučuji.

Nakoľko mám doma xbox360 a playstation 3, tak môžem z vlastných skúseností napísať, že do playstationu (sony) už by som v živote nešiel, pretože toľko problémov a použitých nekvalitných materiálov, ako má sony som ešte ani nevidel. Na xboxe drtím denno denne a a žiaden problém už 4,5 roka bez chyby a ovládač stále ako nový, kdež to u playstationu sa mi rozpadá a pôsobí na mňa ako decká hračka a človek sa na ňom ide vykĺbiť ruky, no u xboxu to je iná liga ovládač sedí v ruke ako ušitý na mieru. Tak že jednoznačne som klikol na Xbox one!

a tobe nevadi, ze te novy xbox te neustale sleduje (nutnost mit stale spusteni a pripojeny kinect) a ze nejde vypnout (leda vytahnout ze zasuvky)?

Jakoukoli "HERNÍ KOBOZLI" .......

Moc se omlouvám za překlep, oprava: "herní konzole"

A určite len xbox playstation je SHIT

Sakra tady je odborniku - kazdy si preci koupi to co mu vyhovuje