Herní klávesnice s nízkoprofilovými klávesami (slim)

Zdravím, snažím se najít nějakou pořádnou klávesnici s nízkoprofilovýma klávesama. Není moc velký výběr. Tak doufám že mi tu někdo nějakou doporučí. Chtěl bych aby ještě měla nějaké podsvícení a aby měla dobrou odezvu, protože bude hlavně na hraní. Layout je mi jedno, ale samozřejmě nejlepší by byl český. Nemám žádnou cenovou hranici, ale to víte nepotřebuju žádný dělo za X desítek tisíc, ale ani nechci kus plastu za pár stovek. Díky za všechny tipy.

Odpovědi na otázku

Išla by som do tej novej G815 LightSync od Logitechu. Majú nízky profil, skrátenú dráhu a spínajú o 0,5 mm skôr ako klasické, čo ich podľa Logitechu zrýchľuje o 25%, čo je úsmevné. Akurát s tou cenou spadli z višne, ale to pre teba nie je limit.