Herní grafika do 6000

Dobrý den, rád bych se zeptal, jakou byste mi doporučili grafickou kartu určenou především na hry popř. práci v graf. programech. Cena do 6000 preferuji s čipem Nvidia.Sestava:Procesor :AMD Vishera FX-6300RAM: Kingston HyperX Fury Red 8GB (2x4GB)MB: MSI 970 GAMING - AMD 970Zdroj: Seasonic Energy Knight SS-500ET, T3 500WDíky moc Pepa

Odpovědi na otázku

A co říkáte na tuhle? http://www.czc.cz/gigabyte-gtx-760-ultra-du... Vyplatí se za tu MSI připlatit ty 400 ?

Jiní rádci zde v poradně doporučují msi proto, že je tižší při provozu než od jiného výrobce.Ale nemohu to posoudit mám kartu od evga.

Díky moc, no pro tu gtx760 jsem se už tak nějak rozhodl, o hlučnost mi nijako moc nejde, ale stále se tedy nemohu rozhodnout od kterého výrobce.

Jedině, že si na netu najdeš ke každé té verzi 760tky recenzi nebo english review si přeložíš v google překladači a pak se rozhodneš.

Počkej do čtvrtka, vyjde GTX 960, která GTX 760 nahradí. I kdyby nebyla zajímavá, může snížit ceny GTX 760, která se teď moc nevyplatí (levnější R9 280 má vyšší výkon).

http://www.alza.cz/msi-n760-tf-2gd5-oc-gamin... Stojí velmi mierne nad tvoj limit, ale MSi sa táto karta moc podarila. Narozdiel od 750ti má 760 aj DisplayPort a vyšší výkon.

Zdravím, řeším úplně stejný problém s GK.Mám podobnou sestavu jako Vy, zajímalo by mě proto, jakou grafickou kartu jste si nakonec vybral? Předem díky za tip.