Herní desktop do cca 13 tisíc Kč

Dobrý den. Chtěl bych vás poprosit vytvořeí sestavy do +- 13000.Hlavní věc co bych chtěl aby zvládal je aspoň rozjet nejnovější hry.Bez žádných periferií a systému (to už mám) :)Předem děkuji.//upraven titulek, aby to bylo trochu konkrétnější než "PC Sestava"//

Odpovědi na otázku

A co říkáte na tuhle sestavu...Přemýšlím zda bude lepší připlatit za skylake anebo jít do starších. Co si myslíte?Graf. karta : gtx 750 Ti gigabyte 2gbprocesor: i3 6100ram: kingston 8 gb DDR4case: zalman z3zakl. deska: MSI B150M PRO-VDHzdroj: Seasonic Energy Knight SS-400ET 400Wharddisk: 1 tb

Spíš se snaž, ať se ti tam vejde místo GTX 750 Ti silnější a jen o cca 500kč dražší GTX 950:http://www.czc.cz/asus-gtx950-oc-2gd5-2gb/1... Zda to bude stát na novém i3-6100 nebo starším i3-4170 je z hlediska výkonu prakticky jedno.

Z jiného dotazu:http://www.czc.cz/0q9k0ekfdehvf8evr2rr4s21t... Je tam 240GB SSD. Sestava s tím bude příjemně svižná. Pokud potřebuješ místo, vyměň ho za 1TB HDD.

to asi bude muset GTA 5 je snad na 5 DVD (nebo možná ještě víc)...

7x dvouvrstvé DVD, po nainstalování to má skoro 65GB. I s tím na 240GB zůstane stále dost místa.

No já to budu kupovat na Steamu

to je jedno, velikost bude ale nejspíš stejná - šlo o to aby se to vešlo na disk.

No ano to ja vím :)

A co je vlastně lepší na Skylake oproti Haswell?

Skylake je novější, podporuje nové technologie atd. Po stránce výkonu je na tom ale dost podobně jako starší Haswell. U levných sestav, kde jde hlavně o cenu (tento případ), je většinou vhodnější použít Haswell, protože se ušetří pár stovek (hlavně na desce, RAM a CPU už stojí prakticky stejně).

A de i na Haswell procesorech dát ram DDR4 ?

ne

A je velky rozdil mezi DDR3 a DDR4 ?

v pripade her prakticky zadny, pokud se nepojede na integrovane grafice a to se tady nepojede ;)

Ne a i kdyby, tak rozdíl mezi RAM stejně nepoznáš. Jedinou reálnou výhodu DDR4 poznáš až za pár let při upgradu RAM. DDR4 budou podstatně levnější než DDR3. Bude mezi tím rozdíl jako mezi DDR3 a DDR2 dnes:4GB DDR2 = 1200kč:http://www.czc.cz/patriot-signature-line-4g... 8GB DDR3 = pod litr:http://www.czc.cz/crucial-8gb-ddr3l-1600-du... Ceny DDR3 a DDR4 jsou teď prakticky stejné. Ale zatímco DDR4 bude dál zlevňovat, DDR3 už moc ne.Pokud tedy chceš myslet na budoucnost, bude Skylake o něco lepší.