» Poradna » Programy

Help, ztratila se možnost tisku!

Dobrý den, prosím Vás, najednou nemám možnost tisknout z Outlook Expressu, nic jsem nepřiinstaloval (jen antivir AVP) a prostě po zadání tisku z soubor/tisk nebo i přímo přes ikonu tiskárny se mi nic nezobrazí natož vytiskne. Netuším co se mohlo stát, z jiných aplikací (např. Word, Outlook) mi to tiskne v pohodě. Tiskárnu jsem odebral a znovu přidal, ale nepomohlo. Nevím co s tím, prosím, pomozte. Díky

Odpovědi na otázku

Pokud tiskne z jine aplikace,bude chyba nejspise v nastaveni Outlooku.Projdete si pole "Tisk",zda nemate odfajfkovany treba tisk do souboru.Rovnez zkontrolujte nastaveni AVG.

opravuji - AVP - ale principialne je to jedno.

Díky, ale vůbec se nedostanu do dialogu tiskárny, abych zjistil jestli tam je něco nastaveného. Prostě se mi nic neotevře ani nevytisne. Navíc mi to netiskne ani z IE5.5, ale ze všeho ostatního jo, fakt už nevím co s tím. V AVP jsem žádné nastavení, které by se toho mohlo týkat nenašel.Díky za každý další nápad.

No,zrejme se neco zmrvilo pri instalaci antiviru. Zkuste klasicky postup,odinstalujte antivir,restart a zvolte v Ovladacich Panelech volbu Odinstalovat programy.Po klepnuti na IE nebo Outlook Express se Vam rozvine nabidka k obnoveni nebo oprave IE nebo Outlook.  Zkuste ale nejdrive tisknout po odinstalovani AVP,nekdy se antiviry nainstaluji neuveritelne drze.  Zdravim.