» Poradna » Ostatní

Hellshare sťahovanie

Dobrý večer,neviem či tu píšem správne.Info mám zakúpený účet na hellshare ale sťahujem asi polovičnou rýchlosťou ako namerám cez speedtest.net.Posielam obrázok o nameranej rýchlosti pomocu nejakého merača cez hellshare,link som dostal na email,písal som už o tom aj na hellsahre poslali mi link na otestovanie rýchlosti.Rýchlost pripojenia mimo hellshare to je moja rýchlosť.A rýchlosť pripojenia na hellshare to je rýchlosť akou mi sťahuje ale to bolo asi tak cca pred 3 hodinami.http://www.fastimages.eu/images/beznzvxpx.png.

Odpovědi na otázku

Platí zásada, že nemůžeš stahovat rychleji než to zdrojový server pustí. I kdyby tvoje rychlost připojení k internetu byla nevím jaká....

a platí to aj u ostatných serverov?napr.ulož to,fastshare,multishare sťahovanie z viacerých serverov atd.ďakujem

U všech serverů na světě.

99,9% serverů ti nepropustí plnou rychlost tvýho internetu (pokud jej máš rychlejší). A pokud danej soubor stahuje více lidí zároveň ze stejného RAIDu tak výsledná rychlost stahování může být ještě pomalejší.Pokud se ti nechce stahovat pomalu, tak torrenty s dostatečným počtem seederů to jistí, ale to už je jiná kapitola o které by se zde nemělo psát (většina moderátorů si pod pojmem torrent ihned představuje warez) . Takže googli a budeš v obraze :) .