» Poradna » Mobily

Heldám mobilní audio-telefon

Ahoj, odchází mi Nokia XpressMusic a už se mi nechce mikropájkou předělávat tlačítka. Jinak šlape dobře.Hledám novou alternativu. Začínám se ale bát, že časy Sony music phone a Nokia XpressMusic jsou nenávratně pryč.Využití (Seřazeno dle důležitosti):- HUDBA- Volání- SMS- Kalendář (Nejlépe s možností exportu, nebo synchronizace s PC)Podmínky:- JACK 3,5- KVALITNÍ hudební reprodukce (V poměru Koss Porta Pro)- BlueTooth v. 3.0 a vyšší- Výdrž baterieVůbec mi nezáleží má li telefon:- internet, Wifi- dotykovou nebo klasickou klávesnici- Značku Nokia, Samsung nebo cokoli jiného...Co brát v potaz:- Podpora FLAC (Jelikož se domnívám, že tohle je otázkou aplikace, v případě "smart" si dohraju sám, že?)- Cena do 5000,-- MENŠÍ rozměr (Ne potřebuju žádnou FULLHD plácačku na mouchy), preferuju klasický vzhled á model Samsung S5610Samozřejmě jsem hledal. Ale teď jsem si poslechl reprodukci Samsung Galaxy II a teda hrozný. Co jsem prošel a nevyhovuje je: Nokia Asha, Nokia X2-02, Samsung Xcover 2...

Odpovědi na otázku

Sony Ericsson WT13 Walkman Mix,Sony Ericsson WT19i Live with Walkmannajdi na heurece, na hudbu z podle mě je Walkman nej.

žádný telefon ti nenahradí mp3 přehrávač do co kvality reprodukce. Radil bych ti koupit si low end telefon který ti vydrží několik dní na baterku + kvalitní přehrávač a vejdeš se do 5000kč bohatě.

iPhone ma kvalitny zvukovy vystup a ked sa nainstaluje dobry equalizer, tak nema konkurenciu medzi telefonmy. Ja iPhone nemam - nechcem mat, ale zvukovy vystup z neho by som chcel mat vo svojej Nokii N9.