Heco Vitas 800 set 5.0

Zdravim vsechny,chci si koupit set od Heca a budu rad za kazdy nazor a zkusenost s temito repro!!! Budou vyuzivany hlavne na filmy,ale obcas i na hudbu (posloucham techno ,house ,metal ,rock). Budou pripojeny na receiver Panasonic SA-XR 50E (6x100W).Tak mi napiste!!!

Odpovědi na otázku

Môžem len odporúčať. Ja som kúpil Heco Vitas 300 zatial ich mám ako stereo ale chcem tiež dokupiť celú zostavu. Zvuk majú ako o 2 krat drahšie repro. Kvalita spracovania je super presne ako nemecka preciznosť. Za tie peniaze to určite stojí. Prajem skvele počuvanie